مقالات, مقالات شیرآلات

شیرآلات درخشان

شیرآلات درخشان

 شیرآلات درخشان یکی از محصولات با کیفیت بازار صنعت شیرآلات ایران و جهان است. مجموعه درخشان کوشیده است تا شیر آلات با کیفیتی مطابق با بالاترین سطوح استاندارد را در مدل های مختلف تولید و عرضه کند. شما نیز می‌توانید شیر آلات درخشان را در سری و مدل دلخواه خود و با هزینه ای مقرون به صرفه خریداری کنید.

درباره شیر آلات درخشان

شیرآلات درخشان محصولی از گروه صنعتی درخشان است که امروزه به نامی خوش آوازه در صنعت شیرآلات ساختمانی و بهداشتی ایران و جهان تبدیل شده است. مجموعه صنعتی درخشان فعالیت خود را از سال 1367 با هدف تولید لوازم ایرانی با کیفیت و با دوام آغاز کرد. پس از گذشت 30 سال، درخشان همچنان نامی معتبر در زمینه شیرآلات است و محصولات این مجموعه هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور از محبوبیت زیادی برخوردارند.

شیرآلات درخشان تنها محصول این برند نیست و درخشان به تولید و عرضه هود، سینک و اجاق گاز نیز مشغول است. همه محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای داخلی و بین‌المللی طراحی و تولید می‌شوند تا در نهایت محصولی اصولی و با کیفیت به دست مشتری برسد.

رمز موفقیت درخشان استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و همگام شدن با جدیدترین پیشرفت‌ها در این عرصه است. هدف درخشان ارتقا شیرآلات درخشان در سه حوزه کیفیت، طراحی ظاهری و خدمات پس از فروش است. به این ترتیب با خرید محصولات شیرآلات درخشان محصولی با کیفیت، زیبا و شکیل و مطمئن را دریافت خواهید کرد.

تنوع محصولات شیر آلات درخشان

شیرآلات درخشان محصولات خود را در تنوع زیادی تولید می‌کند تا به این ترتیب برای هر نیاز و انتظاراتی مدلی مناسب و ایدئال به مشتری پیشنهاد دهد. شیر روشویی درخشان، شیر حمام درخشان، شیر توالت درخشان، شیر آشپزخانه درخشان، علم دوش، پیسوار و بسیاری از موارد دیگر همگی توسط درخشان و با همان کیفیت عالی تولید می‌شوند.

شیر آلات درخشان بر اساس نوع و متد طراحی که دارند در سری های مختلفی طبقه بندی می‌شوند. طراحی برخی از محصولات مدرن و اروپایی است، در حالی که برخی دیگر اصالت طراحی را همچنان حفظ می‌کنند و مدلی کلاسیک و ایتالیایی دارند.

محصولات شیرآلات درخشان به لحاظ جلوه و طراحی ظاهری نیز تنوع بسیار بالایی دارند. این محصولات در طراحی‌های مختلفی تولید می‌شوند. رنگ آمیزی و آبکاری این مدل ها نیز از تنوع بالایی برخوردار است. رنگ ها و آبکاری های طلایی، سفید، کروم، نقره ای، مشکی و مات تنها چند نمونه از رنگ های مختلف این محصولات هستند.

شیر آشپزخانه درخشان

محصولی با کیفیت، زیبا و شکیل از سوی برند خوش نام و خوش آوازه ایرانی درخشان است. این شیر ها با بهترین مواد اولیه ساخته می‌شوند و جانی تازه به قلب تپنده هر خانه، یعنی آشپزخانه می‌دهند.

شیر آشپزخانه درخشان
شیر روشویی درخشان
شیر روشویی درخشان

یکی از محصولات شیرآلات درخشان است که برای مصرف روشویی و سینک های روشویی طراحی شده است. کاسه روشویی به منظور انتقال آب نیاز به شیرآلاتی متناسب با اندازه و نوع خود دارد؛ اما شیر روشویی درخشان تنها وسیله ای برای انتقال آب نیست و بابت زیبایی مثال زدنی خود به یکی از عناصر زیبایی دکور سرویس بهداشتی شما نیز تبدیل خواهد شد.

شیر توالت درخشان

یکی از محصولات شیرآلات درخشان است که برای توالت و به عنوان شیر آفتابه طراحی شده است. شیر توالت باید ویژگی های مختلفی داشته باشد تا ایده آل شود و درخشان کوشیده است تا همه این ویژگی ها را در شیر سرویس بهداشتی درخشان رعایت کند و مد نظر قرار بدهد.

شیر توالت درخشان
شیر حمام درخشان
شیر حمام درخشان

یکی از با کیفیت ترین شیر های حمام موجود در بازار است. شیرآلات درخشان کیفیتی ثابت شده دارند و اکنون با مجموعه های شیر حمام، کاربری این شیرآلات برای فضای دوش و حمام بهینه شده است.

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم جهت مطالعه بیشتر در این خصوص به کاتالوگ شیر آلات درخشان  و جهت خرید شیر بهداشتی درخشان جهت آشپزخانه و سرویس توالت فرنگی، والهنگ و ایرانی به لینک بررسی و راهنمای خرید شیرآلات درخشان مراجعه نمایید. و از نظر تنوع گسترده شیر سرویس بهداشتی و آشپزخانه از لحاظ قیمت‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های و انواع متنوع برند بهره‌مند شوید.

در صورت تمایل به راهنمای خرید شیرآلات درخشان از مشاوره تخصصی ما بهره‌مند شوید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید سپاسگزارم، با نظرات و پیشنهادت خود ما را درروند بهبود مقالات یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید