مقالات

لیست قیمت شیر روشویی درخشان

لیست قیمت شیر روشویی درخشان

قیمت شیر روشویی درخشان بسیار متنوع بوده و برای افراد با بودجه های مختلف متناسب است. شیر روشویی درخشان، از لحاظ طراحی ظاهری تنوع بالایی دارد و در طرح، رنگ و جنس های مختلف برای انواع سلیقه ها تولید می شود.

همانطور که می دانید، شیر روشویی یکی از پرکاربردترین انواع شیرآلات است که قیمت آن یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب و خرید است. اما علاوه بر قیمت، باید به کیفیت آن نیز توجه کرد. شیرآلات درخشان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و مواد اولیه به کار رفته در این محصولات بسیار مرغوب و بادوام است و از استاندارد های بالایی برخوردار هستند. با وجود کیفیت و تنوع بالای این محصولات، شیر روشویی درخشان قیمت مناسب و منصفانه ای نیز دارد.

عوامل موثر بر قیمت شیر روشویی

قیمت شیر روشویی درخشان به عوامل زیر بستگی دارد:

  • جنس: تفاوت در مواد اولیه به کار رفته در شیر آلات در تفاوت قیمت آن موثر است.
  • ساختار و طراحی: طبیعتا هرچه ظاهر شیر ساده تر باشد قیمت آن نیز کمتر است.
  • وزن: اگر دو نمونه از شیرآلات با یکدیگر هم جنس باشد، شیرآلاتی که سنگین تر هستند قیمت بالاتری دارند زیرا سنگین بودن آن به این معنی است که ماده اولیه به کار رفته در آن بیشتر است. اما این موضوع یک قانون کلی نیست و فقط در مورد شیرآلات هم جنس صدق می کند. توجه داشته باشید که سنگین بودن شیرآلات، لزوما به معنی بهتر بودن کیفیت آن نیست.
  • طرز کار: شیر روشویی بر اساس نوع کارکرد به انواع مختلفی تقسیم می شود. مانند: توکار، روکار، سنسور دار، پایه کوتاه، پایه بلند و غیره.
  • آبکاری: انواع آبکاری شیرآلات، فرایند های مختلفی دارند که از نظر هزینه با یکدیگر متفاوت اند.

در ادامه می توانید لیست قیمت شیر روشویی درخشان را مشاهده کنید و شیرآلات دلخواه خود را با توجه به طرح و رنگ مورد نظر با قیمتی کاملا مناسب تهیه کنید.

شیر روشویی درخشان مدل بل

۲,۹۵۶,۴۶۰ تومان

شیر روشویی درخشان مدل هما

۱,۳۰۶,۴۲۰ تومان

شیر روشویی درخشان مدل هوکا

۱,۵۴۵,۴۶۰ تومان

شیر روشویی درخشان مدل لایت

۱,۱۱۸,۸۴۰ تومان

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم جهت خرید شیر آلات بهداشتی درخشان به صورت مناسب به لیست قیمت شیرآلات درخشان و خرید شیر مناسب روشویی کابینتی و ایستاده از نظر تنوع گسترده شیر دستشویی از لحاظ قیمت‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های و انواع متنوع برند بهره‌مند شوید.

در صورت تمایل به راهنمای خرید شیرآلات درخشان از مشاوره تخصصی ما بهره‌مند شوید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید سپاسگزارم، با نظرات و پیشنهادت خود ما را درروند بهبود مقالات یاری کنید.

جهت اشتراک گذازی از لینک کوتاه شده استفاده کتید: https://b2n.ir/f20954

دیدگاهتان را بنویسید