مقالات

شیلنگ حمام

شلنگ حمام راسان طلایی

شیلنگ حمام یکی از قطعات شیرآلات حمام است و اهمیت زیادی در حفظ فشار و انتقال صحیح آب دارد. شلنگ حمام در انواع و اندازه های مختلفی ساخته می‌شود و برند های مختلفی شلنگ حمام را عرضه می‌کنند.

کاربرد شیلنگ حمام

شلنگ حمام یک رابط آب بین شیر حمام و علم دوش است. به این ترتیب در صورتی که بخواهید آب از علم دوش جریان داشته باشد، باید از این قطعه آب را راهی کنید. شیلنگ حمام باید ویژگی های مشخصی داشته باشد تا مناسب، ایده آل و قابل استفاده باشد. در نگاه اول ممکن است اهمیت این قطعه به نظر نرسد اما شلنگ حمام تأثیر زیادی در فشار و دمای آب و همچنین پاکیزگی آن دارد.

شلنگ حمام عموما از جنس استیل ساخته می‌شود. استیل مرغوب نیز ماده ای است که در برابر زنگ زدن کاملا مقاوم است. به همین دلیل شنگ حمام مرغوب و با کیفیت در معرض رطوبت حمام زنگ نمی‌زند و دوام بالایی دارد. همچنین این شیر ها از مواد آنتی باکتریال ساخته می‌شوند تا در برابر جرم گرفتن نیز مقاوم باشند.

آب شهری سرشار از میکروب های مختلف است و با توجه به استفاده مکرر از آب حمام، شیلنگ ها در صورت مرغوب نبودن جرم می‌گیرند و آلوده می‌شوند؛ در نتیجه هم در فشار آب افت به وجود می‌آید و هم آب با املاح نامناسب انتقال پیدا می‌کند.

شلنگ حمام به صورت فنری ساخته می‌شود تا انعطاف لازم را داشته باشد، به این ترتیب امکان استفاده از علم دوش در شرایط و زوایای مختلف وجود دارد. طول استاندارد شیلنگ حمام در حدود 1.5 متر است ولی به علت انعطاف مغزی پلاستیکی خود قابل کش آمدن نیز هست. شلنگ حمام در اندازه ها و ابعاد مختلفی نیز ساخته می‌شود تا برای هر کاربرد و انتظاری مناسب باشد.

مدل های مختلف شیلنگ حمام

شیرآلات سرویس های بهداشتی و دوش دیگر تنها یک قطعه برای انتقال آب نیستند، بلکه از این شیرآلات اغلب به عنوان یکی از عناصر طراحی داخلی نیز استفاده می‌شود؛ به همین دلیل انتخاب شلنگ حمام زیبا به همان اندازه انتخاب شیلنگ با کیفیت و با دوام اهمیت دارد.

شلنگ حمام در رنگ های مختلفی همچون رنگ های کروم، طلایی، سفید و غیره و در تنالیته های رنگی متالیک، مات و براق تولید می‌شود. شلنگ حمام ممکن است هر چند وقت یک بار به تعویض نیاز داشته باشد. در خرید شیلنگ حمام جدید به تناسب رنگ آن با شیرآلات خود توجه داشته باشید.

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم جهت خرید به لینک شلنگ حمام مراجعه نمایید و از تنوع شیلنگ حمام از لحاظ برند، قیمت‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های و انواع متنوع بهره‌مند شوید.

در صورت تمایل به راهنمایی خرید مناسب از مشاوره تخصصی ما بهره‌مند شوید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید سپاسگزارم، با نظرات و پیشنهادت خود ما را درروند بهبود مقالات یاری کنید.

توضیحات :شلنگ حمام یک غلط مصطلح می‌باشد، و صحیح آن شیلنگ حمام می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید