مقالات, مقاله آموزش خرید شیرآلات

راهنمای خرید شیر توالت قهرمان

راهنمای خرید شیر توالت قهرمان

راهنمای خرید شیر توالت قهرمان

با خرید شیر توالت قهرمان، علاوه بر ظاهر زیبا، طول عمر و کیفیت را به خانه خود خواهید آورد. قهرمان با سال ها تجربه در صنعت تولید انواع شیرآلات، توانسته مجموعه از مرغوب ترین شیرهای توالت را به مصرف کنندگان ارائه دهد. کیفیت بالای ساخت، دوام بالا، استفاده از بهترین مواد اولیه و به روزترین تکنولوژی ها در ساخت این شیرآلات باعث شده تا محصولات قهرمان نامی مطمئن در این عرصه محسوب شوند. در ادامه قصد داریم با ارائه نکاتی، شما در خرید شیر توالت قهرمان راهنمایی کنیم.

کدام نوع شیرالات برای توالت مناسب تر هستند؟

طبقه بندی های گوناگونی برای شیرالات توالت قهرمان وجود دارد. این طبقه بندی ها از نوع تنظیم فشار آب تا نوع و محل نصب را در برمی‌گیرند. برای نمونه وقتی صحبت از نوع کنترل فشار و دمای آب به میان می‌آید، دو دسته عمده در شیرالات توالت، شیرهای اهرمی و شیرهای پیچی کلاسیک هستند. اگر به دنبال شیری هستید که تنظیم فشار و دمای آن آسان تر باشد، توصیه ما استفاده از شیرهای اهرمی است؛ اما در صورتی که به دنبال ایجاد دکوراسیون های کلاسیک و خاص هستید، شیرهای پیچی طلایی و مسی قهرمان انتخاب های جذابی به شمار می‌روند.

از طرف دیگر نوع نصب شیر توالت مطرح می‌شود که هم در نوع توکار و هم در نوع روکار موجود است. نوع شلنگ و سری شیرها از دیگر مواردی است که باید در نظر داشت. دارا بودن پرلاتور، کیفیت شلنگ و ارتجاع پذیری مناسب آن می‌توانند نکات مثبتی در انتخاب و خرید شیر توالت محسوب شوند. آنتی باکتریال بودن شلنگ و شیر توالت با توجه به محیطی که قرار است مورد استفاده قرار گیرد، یکی از نکات مهمی است که در هنگام خرید بهتر است مد نظر گرفته شود.

انتخاب رنگ و طرح شیر توالت قهرمان

در انتخاب شیرآلات توالت باید توجه داشت که شیر مربوطه رنگ ماندگاری داشته باشد. با توجه به رطوبت دائمی فضای سرویس های بهداشتی و تماس با آب، در صورتی که شیرآلات پوشش مناسبی نداشته باشند، به سرعت تغییر رنگ داده و زیبایی خود را از دست می‌دهند. فرایند نشاندن پوشش رویی شیرآلات قهرمان با روش pvd صورت می‌پذیرد.

تکنولوژی pvd که این روزها در پیشرفته ترین کارخانه های تولید شیرالات در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، رنگی ماندگار و بادوام روی بدنه شیر پیاده سازی می‌کند؛ بنابراین به جرات می‌توان اذعان داشت که تنها نکته ای که در هنگام انتخاب رنگ شیرآلات لازم است به آن توجه کنید سلیقه شخصی است. البته در نظر گرفتن ترکیب رنگ به کار برده شده در سرویس های بهداشتی و همخوانی با سایر بخش های توالت می‌تواند مفید واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید