مقالات, مقاله آموزش خرید شیرآلات

راهنمای خرید شیر آشپزخانه درخشان

راهنمای خرید شیر آشپزخانه درخشان

راهنمای خرید شیر آشپزخانه درخشان

خرید شیر آشپزخانه درخشان با طراحی مدرن، کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در میان خریداران شیرآلات بهداشتی با استقبال بی نظیری مواجه شده است. درخشان با بهره مندی از متخصصان در عرصه طراحی و تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی توانسته است جایگاه خود را در بازارهای داخلی تثبیت نماید.

اهمیت خرید شیر آشپزخانه از برند درخشان

برند خوش نام درخشان با اهمیت به کیفیت شیرآلات بهداشتی و حفظ سلامتی مصرف کنندگان، هنگام تولید شیر آشپزخانه درخشان از آلیاژ مرغوب برنج استفاده می‌کند. علاوه بر این، روکش بیرونی شیر آشپزخانه درخشان از کروم، نقره، مس، برنز، استیل و یا کروم- طلا ساخته می‌شود که ضد لکه، ضد رسوب و ضد زنگ است؛ بنابراین شکل ظاهری شیر آشپزخانه درخشان همواره مانند روز اول خواهد ماند.

شیر آشپزخانه درخشان در هر مدل و طرحی که باشد، باعث صرفه جویی در مصرف آب می‌شود. پرلاتور تعبیه شده در شیر آشپزخانه درخشان با ترکیب آب و هوا هنگام خروج جریان آب، موجب خروج پودری و نرم قطرات و در نتیجه کاهش میزان خروج آب خواهد شد. کارتریج اسپانیایی در کنار آلیاژ برنجی بدنه داخلی شیرآلات از تغییر مزه، رنگ و بوی آب جلوگیری می‌کند.

انواع شیر آشپزخانه درخشان

خرید شیر آشپزخانه درخشان متناسب با هر نوع سینک و هر ارتفاع و عمقی ممکن است. شیر آشپزخانه درخشان با تنوع زیر در اختیار خریداران قرار می‌گیرد:

 • تک دستگیره درخشان
 • دو دستگیره درخشان
 • ایستاده درخشان
 • شاوری (فنری) درخشان
 • چشمی (لمسی) درخشان

با خرید شیر آشپزخانه درخشان دیگر نگران تأمین قطعات یدکی آن نباشید. در سراسر فروشگاه های درخشان، به صورت حضوری و اینترنتی؛ می‌توانید قطعه مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر به دنبال ست شیرآلات دیگر با شیر آشپزخانه هستید، می‌توانید از مدل های زیر استفاده کنید:

 • اکسسوری شیرآلات مدل کاج
  شامل ست شیر توالت درخشان، شیر روشویی درخشان، شیر آشپزخانه درخشان و شیر دوش حمام درخشان است. طرح شیر آشپزخانه درخشان مدل کاج از نوع متحرک است.
 • اکسسوری شیرآلات مدل آرک کروم
  شامل ست شیر توالت درخشان، شیر روشویی درخشان، شیر آشپزخانه درخشان و شیر دوش حمام درخشان است. 2 شیلنگ پستوار حصیری نیز در این ست از شیرهای بهداشتی درخشان مدل آرک کروم موجود است.
 • اکسسوری شیرآلات مدل جزیره
  شامل ست شیر توالت درخشان، شیر روشویی درخشان، شیر آشپزخانه درخشان و شیر دوش حمام درخشان است. شیر آشپزخانه درخشان مدل جزیره دارای آبکاری کروم بوده و متحرک است.

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم جهت مطالعه بیشتر در خصوص قیمت شیر آشپزخانه درخشان و جهت خرید مناسب شیر سینک آشپزخانه به لینک شیر آشپزخانه درخشان مراجعه نمایید و از تنوع شیر آشپزخانه از لحاظ قیمت‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های و انواع متنوع بهره‌مند شوید.

در صورت تمایل به راهنمای خرید شیر آشپزخانه درخشان از مشاوره تخصصی ما بهره‌مند شوید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید سپاسگزارم، با نظرات و پیشنهادت خود ما را درروند بهبود مقالات یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید