مقالات, مقاله آموزش خرید شیرآلات

راهنمای خرید شیرآلات قهرمان

راهنمای خرید شیرآلات قهرمان

راهنمای خرید شیرآلات قهرمان نیازمند دانستن یک سری نکات مهم است. می‌توان گفت یکی از وسایلی که موقع بازسازی خانه در اولویت قرار می‌گیرد، شیرآلات بهداشتی است. امروزه طرح های مختلفی از شیرآلات در بازار موجود می‌باشد، بنابراین انتخاب شیرآلات زیبا و با کیفیت کار چندان راحتی نخواهد بود. بسیاری از مردم فقط به‌ظاهر شیرآلات توجه می‌کنند، در صورتی که علاوه بر ظاهر باید به کیفیت و دوام آن توجه ویژه داشت. در ادامه شما را با یکسری از نکات مهم خرید شیرآلات قهرمان آشنا خواهیم کرد.

نکات مهم خرید شیرآلات قهرمان

همانطور که در بالا اشاره کردیم قبل از خرید شیرآلات باید تمامی ویژگی های آن را بررسی کنید، ور با مطالعه راهنمای خرید شیرآلات قهرمان خرید مطمئن تری را انجام خواهید داد.

ارتفاع علم شیر
ارتفاع علم مدل های مختلف شیرآلات قهرمان متفاوت است. هر کدام از این ارتفاع ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. در نظر داشته باشید که بلندی علم شیر سبب کاربری آسان آن خواهد شد. شما می‌توانید هر نوع مدل شیرآلات را انتخاب کنید، اما اگر فاصله بین سینک ظرفشویی و کابینت کم است نباید ارتفاع شیر بیش از حد زیاد باشد.

بدنه شیرآلات
معمولا بدنه شیرآلات را از آلیاژ برنج می‌سازند. برنج ترکیبی از فلز برنج، روی و سرب می‌باشد. بهتر است مدلی را انتخاب کنید که درصد سرب کمتری داشته باشد، زیرا سرب ماده ای سمی و خطرناک است. امروزه اکثر تولیدکنندگان به میزان کمتر از 2.5 درصد از سرب استفاده می‌کنند. برخی از مدل های شیرآلات قهرمان از بدنه استیل ضد زنگ ساخته شده اند. قیمت شیرآلات استیل نسبت به شیرآلات برنجی بیشتر است. شیرآلات استیل جزء شیر های لوکس موجود در بازار هستند. بهتر است قبل از خرید شیرآلات قهرمان به جنس بدنه آن توجه کنید، سپس با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید جنس بدنه را انتخاب کنید.

قیمت شیرآلات بهداشتی
یکی از نکات مهم خرید شیرآلات قهرمان قیمت آن ها است. مدل های مختلف شیرآلات قهرمان قیمت های متفاوتی دارند؛ اما یکی از دلایلی که سبب تغییر قیمت شیرآلات می‌شود، پیچیدگی طراحی آن ها است. هر چقدر برنج به کار رفته در بدنه شیرآلات بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود.

شیرآلات مناسب دکوراسیون مدرن
افرادی که علاقمند به دکوراسیون مدرن هستند، می‌توانند از شیرآلات توکار استفاده کند. این نوع شیرآلات طراحی منحصر به فردی دارند. معمولاً شیرآلات توکار را درون دیوان نصب می‌کنند. این مدل شیرآلات برای منازل فضای محدود بسیار مناسب است. قیمت شیرآلات توکار به دلیل دارا بودن متعلقات و ظاهر لوکس نسبت به سایر شیرآلات بیشتر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید