مقالات, مقالات شیرآلات

شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان یکی از خوش نام ترین و پر آوازه ترین شیرآلات ایرانی است. شیرآلات قهرمان یکی از گروه های صنعتی پیشرو در عرصه صنعت ساخت و تولید شیر آلات ساختمانی، بهداشتی و بیمارستانی بوده و قهرمان نامی آشنا در این صنعت است.

درباره شیر آلات قهرمان

شیرآلات قهرمان مجموعه ای صنعتی مستقر در روستای بلداشی در گرمی مغان استان اردبیل است. این مجموعه مشغول به فعالیت در راستای طراحی و تولید شیرآلات با کیفیت بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی بیمارستانی است. قهرمان با به کار گیری نیروی کار متخصص و توانمند ایرانی و با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی های روز دنیا شیرآلاتی با کیفیت و مطابق با برترین استاندارد های روز دنیا را تولید می‌کند.

شیرآلات قهرمان در حین ساخته شدن از برترین ابزار آلات و تکنولوژی های روز دنیا بهره مند می‌شوند، قهرمان کوشیده است تا با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همچنین تکنولوژی ها و ابزار دقیق، کیفیت ساخت محصولات خود را بی مانند کند. شیرآلات قهرمان توسط ابزار هایی با استاندارد کوانتوم متر ساخته می‌شوند که بالاترین سطح دقت اندازه گیری را رقم می‌زنند.

کلیه کارتریج های مجموعه قهرمان از کشور اسپانیا و کمپانی خوش آوازه SEDAL تهیه می‌شود. همچنین شیلنگ های مورد استفاده همگی آلمانی هستند. مجموعه این قطعات و اتصالات بالاترین سطح دقت را در ساخت و طراحی قطعات شیرآلات قهرمان امکان پذیر می‌کند. تلاش بی همتای مجموعه قهرمان، کشور عزیزمان ایران را از محصولات خارجی بی نیاز و ساختمان های ایران را به یک محصول با کیفیت ایرانی مجهز کرده است.

تنوع محصولات شیر آلات قهرمان

شیر آلات قهرمان مجموعه ای از انواع شیرآلات مختلف و مدل های گوناگون است تا به این ترتیب برای هر کاربرد و استفاده ای شیر آلات مناسب و با کیفیت تولید شده باشد. مدل های مختلف شیر آلات قهرمان این امکان را به مشتریان عزیز می‌دهند که این محصولات را در هر شرایطی و متناسب با انتظاراتی که از سرویس شیر آلات خود دارند خریداری، نصب و استفاده کنند.

شیرآلات قهرمان در سری های مختلف شیر روشویی قهرمان، شیر توالت قهرمان، شیر حمام قهرمان، شیر آشپزخانه قهرمان و سایر شیر آلات تولید می‌شوند. هر یک از این شیر ها برای کاربری بخصوصی بهینه شده اند و ویژگی های متناسب با فضای مذکور را دارند. از سوی دیگر طراحی های متنوع و مدل های مختلفی برای هر یک از این سری های شیرآلات وجود دارد تا آن ها را با هر دکوراسیون و فضای ساختمانی همگون و سازگار کنند.

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم جهت خرید شیر مناسب جهت سینک ظرفشویی آشپزخانه و سرویس بهداشتی حمام یا توالت ایرانی، وال هنگ و فرنگی به صفحه مشاهده قیمت و خرید شیر آلات قهرمان که در زیر لینک آن گذاشته شده مراجعه و از تنوع گسترده شیرآلات سرویس بهداشتی و آشپزخانه بهره مند شوید و با استفاده از قیلتر قیمت، مدل‌ و رنگ‌ شیر مورد علاقه خود را به راحتی انتخاب کنید.

شیر آلات آشپزخانه قهرمان

با کیفیت بالا و زیبایی مثال زدنی خود در مدل های مختلف، هر آنچه از یک شیر سینک ظرفشویی ایده آل در نظر دارید را به شما می‌دهد. شیر سینک قهرمان نه تنها زیبا و شکیل است، بلکه با در نظر داشتن نیاز مشتریان و استاندارد های شیرآلات ساخته می‌شود تا تجربه استفاده از یک شیر مناسب را در اختیار شما قرار دهد.

شیر آلات روشویی قهرمان

از جمله محصولات شیرآلات قهرمان است که همان‌طور که از نام آن پیداست برای فضای روشویی مناسب است. شیرآلات قهرمان هم کیفیت، دوام بسیار بالا، زیبایی مثال زدنی، شکیل بودن، طراحی خاص و اصالت آن ها مثال زدنی است.

شیر آلات حمام قهرمان

محصولی است که با در نظر داشتن ویژگی های لازم برای یک شیر حمام ایده آل تولید شده است. شیر حمام قهرمان انتخابی مطمئن، زیبا و با کیفیت برای مشتریان عزیز است که لایق بهترین ها هستند..

شیر آلات توالت قهرمان

انتخابی ایده آل برای هر فضایی از سرویس بهداشتی است. شیرآلات قهرمان یکی از با کیفیت ترین محصولات شیرآلات بهداشتی و ساختمانی هستند که در مدل های متنوع و متفاوت اما با همان کیفیت همیشگی تولید و عرضه می‌شوند. شیر آفتابه قهرمان نیز یکی از این محصولات برند خوش نام و خوش آوازه ایرانی قهرمان است.

از اینکه تا انتهای مطلب در خدمت شما بودیم از شما سپاسگزاریم، لطفا با نظرات خود ما را در بهبود مقالات یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید