مقالات, مقالات شیرآلات

شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان یکی از خوش نام ترین و پر آوازه ترین شیرآلات ایرانی است. شیرآلات قهرمان یکی از گروه های صنعتی پیشرو در عرصه صنعت ساخت و تولید شیرآلات ساختمانی، بهداشتی و بیمارستانی بوده و قهرمان نامی آشنا در این صنعت است.

درباره شیر آلات قهرمان

شیرآلات قهرمان مجموعه ای صنعتی مستقر در روستای بلداشی در گرمی مغان استان اردبیل است. این مجموعه مشغول به فعالیت در راستای طراحی و تولید شیرآلات با کیفیت بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی بیمارستانی است. قهرمان با به کار گیری نیروی کار متخصص و توانمند ایرانی و با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی های روز دنیا شیرآلاتی با کیفیت و مطابق با برترین استاندارد های روز دنیا را تولید می‌کند.

شیرآلات قهرمان در حین ساخته شدن از برترین ابزار آلات و تکنولوژی های روز دنیا بهره مند می‌شوند. قهرمان کوشیده است تا با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همچنین تکنولوژی ها و ابزار دقیق، کیفیت ساخت محصولات خود را بی مانند کند. شیرآلات قهرمان توسط ابزار هایی با استاندارد کوانتوم متر ساخته می‌شوند که بالاترین سطح دقت اندازه گیری را رقم می‌زنند.

کلیه کارتریج های مجموعه قهرمان از کشور اسپانیا و کمپانی خوش آوازه SEDAL تهیه می‌شود. همچنین شیلنگ های مورد استفاده همگی آلمانی هستند. مجموعه این قطعات و اتصالات بالاترین سطح دقت را در ساخت و طراحی قطعات شیرآلات قهرمان امکان پذیر می‌کند. تلاش بی همتای مجموعه قهرمان، کشور عزیزمان ایران را از محصولات خارجی بی نیاز و ساختمان های ایران را به یک محصول با کیفیت ایرانی مجهز کرده است.

تنوع محصولات شیر آلات قهرمان

شیر آلات قهرمان مجموعه ای از انواع شیرآلات مختلف و مدل های گوناگون است تا به این ترتیب برای هر کاربرد و استفاده ای شیر آلات مناسب و با کیفیت تولید شده باشد. مدل های مختلف شیر آلات قهرمان این امکان را به مشتریان عزیز می‌دهند که این محصولات را در هر شرایطی و متناسب با انتظاراتی که از سرویس شیر آلات خود دارند خریداری، نصب و استفاده کنند.

شیرآلات قهرمان در سری های مختلف شیر روشویی قهرمان، شیر توالت قهرمان، شیر حمام قهرمان، شیر آشپزخانه قهرمان و سایر شیر آلات تولید می‌شوند. هر یک از این شیر ها برای کاربری بخصوصی بهینه شده اند و ویژگی های متناسب با فضای مذکور را دارند. از سوی دیگر طراحی های متنوع و مدل های مختلفی برای هر یک از این سری های شیرآلات وجود دارد تا آن ها را با هر دکوراسیون و فضای ساختمانی همگون و سازگار کنند.

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم جهت خرید شیر مناسب جهت آشپزخانه و سرویس توالت ایرانی، والهنگ و فرنگی به لینک شیر آلات قهرمان مراجعه نمایید، و از تنوع گسترده شیر سرویس بهداشتی و آشپزخانه از لحاظ قیمت‌ها، مدل‌ها، رنگ‌های و انواع متنوع بهره‌مند شوید.

در صورت تمایل به راهنمایی خرید مناسب از مشاوره تخصصی ما بهرمند شوید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید سپاسگزارم، با نظرات و پیشنهادت خود ما را در روند بهبود مقالات یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید