در حال نمایش 2 نتیجه

زیر آب اتوماتیک

زیر آب اتوماتیک در دو نوع چاک دار و بدون چاک در بازار موجود است. برای انتخاب بین این دو نوع زیرآب باید توجه داشت که در برخی از روشویی ها حفره ای برای سرریز آب وجود دارد. این حفره سریز به این منظور تعبیه می شود که هر وقت  کاسه روشویی پر از آب شد، آب از این طریق تخلیه گردد.

زیرآب چاکدار اتوماتیک: زیرآب های چاک دار مناسب روشویی هایی هستند که در آنها حفره سرریز تعبیه شده. در حقیقت چاک موجود روی زیرآب اتومات محل اتصال رابط بین سریز و زیر آب می باشد.

زیرآب بدون چاک اتوماتیک: روشویی های بدون سرریز نیازی به زیرآب چاکدار ندارند و استفاده از زیر آب بدون چاک برای آنها مناسب تر است.

برخی از زیر آب های اتومات طراحی شده در بازار را می‌توان هم در روشویی های بدون سریز و هم با سرریز استفاده کرد.

زیرآب پدالی اتومات: به کمک این زیرآب ها می توانید هر زمان که اراده کردید با فشار دادن سریع زیرآب مسیر خروج آب از روشویی را مسدود کنید و سپس با بالا کشیدن آن مجدداً مسیر را برقرار نمایید. در صورتی که مایل هستید مسیر خروج آب از زیر آب پدالی اتومات شما همواره غیر مسدود باقی بماند، می توانید در هنگام نصب قطعه پلاستیکی مخصوص را در زیر پدال آن قرار دهید. البته این قطعه پلاستیکی در همه انواع زیرآب های موجود در بازار وجود ندارند.

از آن جایی که زیر آب ها دائماً در معرض تماس با آب قرار می‌گیرند جنس آنها باید مقاومت بالایی داشته باشد. پرطرفدارترین متریال برای به کاربرد در بدنه زیر آب های اتوماتیک، جنس برنجی است. این متریال که می تواند با روکش طلایی یا کروم یا رنگ های دیگر پوشانده شود، در برابر رنگ رفتگی نیز مقاومت بالایی دارد متریال های دیگری که در زیر آب اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند، شامل آلیاژ روی، پلیمر، برنز و استیل هستند.