خانه » فروشگاه » لوازم جانبی

نمایش 1–36 از 38 نتیجه

شیلنگ توالت درخشان گلد

۵۳۹,۵۰۰ تومان

شیلنگ توالت درخشان

۲۶۱,۴۵۰ تومان

شیر پیسوال 1/2 درخشان

۱۰۶,۲۴۰ تومان

شیر پیسوال 3/8 درخشان

۱۰۶,۲۴۰ تومان

شیر پیسوال 3/8 راسان

۱۲۸,۷۹۰ تومان

شیر پیسوال 1/2 راسان

۱۳۰,۶۸۰ تومان

شلنگ حمام راسان طلایی

۴۷۹,۹۷۰ تومان

شلنگ توالت راسان سفید

۳۴۵,۱۵۰ تومان

شلنگ توالت راسان مشکی

۳۴۵,۱۵۰ تومان

شلنگ توالت راسان طلایی

۴۷۹,۹۷۰ تومان

لوازم جانبی

هنگامی که کارهای کلی ساخت یا نوسازی یک بنا به اتمام می رسد، نوبت خرید لوازم جانبی است. لوازم جانبی شامل اقلامی همچون شیرآلات، شلنگ، زیرآب و … هستند. در نگاه اول شاید این وسایل کم اهمیت دیده شوند، اما این تصور کاملا غلط است؛ زیرا برای داشتن یک خانه یا سازه کامل باید حتی ریزترین جزییات نیز بهترین باشند. مهم ترین لوازم جانبی را می توان در دسته بندی های زیر خلاصه کرد:

شیرآلات: شیرآلات یکی از اصلی ترین لوازم جانبی هستند، اگر این لوازم به درستی انتخاب نشوند، شما همواره با مشکل نشت و چکه آب مواجه خواهید شد. مشکلی که هم بار اقتصادی منفی دارد و هم به معضل کمبود آب دامن می زند. به طور کلی برای حیاط، بالکن، سرویس بهداشتی، حمام، ماشین لباسشویی و آشپزخانه نیازمند استفاده از شیرهای آب هستید. شیرآلات معمولا در مدل های تک پایه اهرمی یا پیچی و پیسوال ساخته می شوند که هر یک از آنها نیز طراحی های متنوعی دارند. از شیرهای تک پایه در ظرفشویی، روشویی، حیاط، بالکن و … استفاده می شود و شیرهای پیسوال بیشتر در سرویس های فرنگی کاربرد دارند؛ شیر ماشین لباسشویی نیز طراحی خاص خود را دارد.

شلنگ: یکی از لوازم جانبی شلنگ برای سرویس بهداشتی است. امروزه شلنگ های توالت در رنگ و طرح و جنس های متنوعی عرضه می شوند. دقت داشته باشید از انتخاب شلنگ های خشک پرهیز کنید، زیرا زود ترک می خورند.

زیرآب اتوماتیک: زیرآب یک سیفون دکمه ای است که در راه آب روشویی یا ظرفشویی نصب می شود. روال کار زیرآب به این صورت است که با فشردن یک دکمه آب در لگن جمع و سپس با فشار مجدد آب به سرعت تخلیه می شود. زیر آب همچنین مانع ارتباط بین فاضلاب شهری و سینک یا روشویی می شود. قهرمان از جمله برندهایی است که لوازم جانبی همچون زیرآب، شیرآلات و شلنگ و … را با تنوع و ضریب اطمینان بالا تولید می کند.