نمایش 1–36 از 124 نتیجه

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G28S

قیمت اصلی ۸,۷۶۴,۰۷۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۵۰۱,۱۴۸ تومان است.

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G114

قیمت اصلی ۶,۷۸۳,۱۷۹ تومان بود.قیمت فعلی ۶,۵۷۹,۶۸۴ تومان است.

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G23

قیمت اصلی ۳,۷۷۸,۱۹۳ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۶۶۴,۸۴۷ تومان است.

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G26

قیمت اصلی ۳,۳۶۳,۴۹۳ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۲۶۲,۵۸۸ تومان است.

گاز صفحه ای اخوان مدل Gi137

قیمت اصلی ۶,۰۰۹,۲۳۲ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۸۲۸,۹۵۵ تومان است.

گاز صفحه ای اخوان مدل Z5

قیمت اصلی ۵,۱۶۲,۱۳۵ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۰۰۷,۲۷۱ تومان است.

گاز صفحه ای اخوان مدل V30

قیمت اصلی ۳,۶۳۰,۲۹۴ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۲۱,۳۸۵ تومان است.

گاز صفحه ای در دکوراسیون داخلی آشپزخانه استفاده از گازهای رومیزی تبدیل به یک ترند شده است. این گازها ظاهر زیبا و مدرنی دارند و فضای کمتری اشغال می کنند، به همین جهت جا برای نصب کابینت های بیشتر ایجاد می شود؛ به ویژه در آپارتمان های کوچک که با مشکل کمبود فضا مواجه هستند. گازهای صفحه ای بر اساس جنس صفحه ی آنها مدل های مختلفی دارند که عبارتند از:

گازهای صفحه ای شیشه ای: بدنه این نوع گازها با استفاده از شیشه نشکن و نسوز مانند سکوریت ساخته و در رنگ های سفید و مشکی روانه بازار می شوند. انتخاب رنگ گاز باید متناسب با رنگ های آشپزخانه باشد. پاک کردن گازهای شیشه ای خیلی راحت است و لکه و چربی بر روی آنها باقی نمی ماند.

گازهای استیل: بیشتر گازهای صفحه ای موجود در بازار شیشه ای هستند، اما برندهایی همچون اخوان گازهایی با صفحه استیل نیز تولید می کنند. افرادی که از یخچال، لباسشویی و ظرفشویی سیلور استفاده می کنند، معمولا ترجیح می دهند گاز استیل داشته باشند؛ بنابراین باید سلیقه آنها را نیز در نظر گرفت.

در تمامی مدل های گاز رومیزی جنس شبکه های روی شعله از چدن است، به همین علت دوام بالایی دارد و کارایی خود را تا سال ها حفظ می کند. فندک خودکار جز مشترک تمامی این گازها است و آشپزی بر روی آنها ساده و لذت بخش است. شاید تنها ایراد وارد بر آنها نداشتن فر باشد، اما با نصب یک فر توکار جدا می توان این مشکل را به راحتی برطرف کرد.

تعداد شعله ها در گازهای می تواند از 2 تا 7 باشد، البته 7 شعله بیشتر برای آشپزخانه های بزرگ است و در منازل کاربرد ندارد. اگر قصد خرید یک گاز صفحه ای دارید باید تعداد شعله ها، جنس و رنگ گاز را متناسب با اندازه آشپزخانه، فضایی که برای گاز دارید و البته سلیقه خودتان انتخاب کنید.