خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه » گاز آشپزخانه

نمایش 1–36 از 124 نتیجه

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G28S

قیمت اصلی ۸,۷۶۴,۰۷۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۵۰۱,۱۴۸ تومان است.

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G114

قیمت اصلی ۶,۷۸۳,۱۷۹ تومان بود.قیمت فعلی ۶,۵۷۹,۶۸۴ تومان است.

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G23

قیمت اصلی ۳,۷۷۸,۱۹۳ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۶۶۴,۸۴۷ تومان است.

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G26

قیمت اصلی ۳,۳۶۳,۴۹۳ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۲۶۲,۵۸۸ تومان است.

گاز صفحه ای اخوان مدل Gi137

قیمت اصلی ۶,۰۰۹,۲۳۲ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۸۲۸,۹۵۵ تومان است.

گاز صفحه ای اخوان مدل Z5

قیمت اصلی ۵,۱۶۲,۱۳۵ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۰۰۷,۲۷۱ تومان است.

گاز صفحه ای اخوان مدل V30

قیمت اصلی ۳,۶۳۰,۲۹۴ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۲۱,۳۸۵ تومان است.

گاز آشپزخانه یکی از وسایل کاربردی و ضروری آشپزخانه هر خانه ای محسوب می شود. آشپزخانه مانند دیگر قسمت های زندگی انسان ها دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. استفاده از گاز صفحه ای یکی از تغییرات مهم و اساسی در آشپزخانه ها به شمار می آید. این مدل اجاق ها تنها یک سطح کوچک در آشپزخانه را  اشغال می کند. با انتخاب این مدل اجاق ها می توانید فضایی لوکس و مدرن را در آشپزخانه خود خلق کنید.

گازهای صفحه ای از مزیت ها و قابلیت های بسیاری نسبت به اجاق های قدیمی برخوردار هستند. اجاق های صفحه ای امروزه در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند. در واقع هر کدام از این مدل ها یک رده مصرف انرژی خاصی را دارند. جنس این مدل اجاق ها از نوع شیشه است. این شیشه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما دارند. در واقع  این اجاق ها از یک شیشه همچون سکوریت ساخته شده اند. این مدل اجاق ها از نظر تعداد شعله ها دارای یک تقسیم بندی دیگری نیز هستند.

نمونه های بزرگ این مدل اجاق ها دارای پنج تا هفت شعله بوده و نمونه های کوچک دو تا چهار شعله دارند. از نمونه های بزرگ می توان برای آشپزخانه های پر مصرف و بزرگ استفاده کرد. نمونه های کوچک نیز برای آشپزخانه های کوچک گزینه مناسب و ایده آلی محسوب می شوند. همچنین این مدل اجاق ها دارای شبکه شعله هایی از جنس چدن هستند که از مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما برخوردار هستند. این اجاق ها دارای دو نوع گازی و برقی بوده که در کشورمان ایران افراد بیشتر از مدل های گازی استفاده می کنند. از دیگر مزیت های این اجاق ها می توان به شعله پلوپز آن اشاره کرد.  داشتن این شعله به نوعی باعث می شود گرما به صورت یکنواخت به تمامی قسمت های ظرف برسد.