خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه » گاز آشپزخانه

نمایش 1–36 از 124 نتیجه

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G28S

۸,۵۰۱,۱۴۸ تومان

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G114

۶,۵۷۹,۶۸۴ تومان

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G23

۳,۶۶۴,۸۴۷ تومان

گاز صفحه‌ای اخوان مدل G26

۳,۲۶۲,۵۸۸ تومان

گاز صفحه ای اخوان مدل Gi137

۵,۸۲۸,۹۵۵ تومان

گاز صفحه ای اخوان مدل Z5

۵,۰۰۷,۲۷۱ تومان

گاز صفحه ای اخوان مدل V30

۳,۵۲۱,۳۸۵ تومان

گاز آشپزخانه یکی از وسایل کاربردی و ضروری آشپزخانه هر خانه ای محسوب می شود. آشپزخانه مانند دیگر قسمت های زندگی انسان ها دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. استفاده از گاز صفحه ای یکی از تغییرات مهم و اساسی در آشپزخانه ها به شمار می آید. این مدل اجاق ها تنها یک سطح کوچک در آشپزخانه را  اشغال می کند. با انتخاب این مدل اجاق ها می توانید فضایی لوکس و مدرن را در آشپزخانه خود خلق کنید.

گازهای صفحه ای از مزیت ها و قابلیت های بسیاری نسبت به اجاق های قدیمی برخوردار هستند. اجاق های صفحه ای امروزه در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند. در واقع هر کدام از این مدل ها یک رده مصرف انرژی خاصی را دارند. جنس این مدل اجاق ها از نوع شیشه است. این شیشه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما دارند. در واقع  این اجاق ها از یک شیشه همچون سکوریت ساخته شده اند. این مدل اجاق ها از نظر تعداد شعله ها دارای یک تقسیم بندی دیگری نیز هستند.

نمونه های بزرگ این مدل اجاق ها دارای پنج تا هفت شعله بوده و نمونه های کوچک دو تا چهار شعله دارند. از نمونه های بزرگ می توان برای آشپزخانه های پر مصرف و بزرگ استفاده کرد. نمونه های کوچک نیز برای آشپزخانه های کوچک گزینه مناسب و ایده آلی محسوب می شوند. همچنین این مدل اجاق ها دارای شبکه شعله هایی از جنس چدن هستند که از مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما برخوردار هستند. این اجاق ها دارای دو نوع گازی و برقی بوده که در کشورمان ایران افراد بیشتر از مدل های گازی استفاده می کنند. از دیگر مزیت های این اجاق ها می توان به شعله پلوپز آن اشاره کرد.  داشتن این شعله به نوعی باعث می شود گرما به صورت یکنواخت به تمامی قسمت های ظرف برسد.