نمایش 1–36 از 41 نتیجه

هود مورب

هود مورب، یکی از مدل های نسبتا جدید هود بوده که در آشپزخانه وسیله ای بسیار پرکاربرد و قابل استفاده محسوب می شود. با انتخاب این مدل هود به راحتی می توان جلوه ای مدرن و منحصر بفرد را به آشپزخانه خود هدیه داد. این مدل هودها از نظر محل قرارگیری با گاز با دیگر مدل ها متفاوت هستند. در واقع هودهای مورب بر خلاف هود شومینه ای با زاویه ۴۵ درجه نسبت به گاز قرار گرفته اند. هودهای شومینه ای معمولا موازی با صفحه گاز قرار گرفته اند.

هودهای مورب معمولا در طرح های استیل و شیشه ای تولید و روانه بازار می شوند. مشتریان بر اساس سلیقه خود می توانند یکی از این دو نوع هود را برای آشپزخانه خود انتخاب و خریداری کنند. همچنین هودهای مورب دارای یک صفحه کنترلی لمسی هستند. از مزیت های قابل توجه این نوع هودها می توان به داشتن فیلتر آلومینیومی قابل شست و شوی آن اشاره کرد. در صورتی که پخش شدن بوی غذا برای شما آزار دهنده باشد و یا دوست نداشته باشید بوی غذا در فضای خانه شما پخش شود، با روشن کردن هود مورب می توانید در کسری از ثانیه هوا را پاک سازی کرده و بوی نامطبوع را به بیرون هدایت کنید.

در واقع یکی از تقسیم بندی هایی که برای این نوع هود در نظر گرفته شده است، تقسیم بندی براساس برندهای تولیدی آن است. ما امکانات مختلفی جهت فیلتر محصولات برای شما آماده کرده ایم. برندهایی همچون رابیتیس، بیمکث، نوال، ساگارتی، درسا، الیکا، آستون، استیل البرز، اخوان و آرانست؛ از جمله برندهای معتبر و نام آشنایی هستند که امروزه در کشورمان اقدام به تولید و طراحی هود مورب کرده اند. هود مورب را می توانید براساس سلیقه و فضای دکوراسیون خود انتخاب و خریداری کنید. در واقع هودهای آشپزخانه براساس فاکتورهایی همچون شکل ظاهری، موتور، قدرت کشش و برندهای تولیدی تقسیم بندی می شوند.