در حال نمایش 10 نتیجه

هود مخفی

هود مخفی، یکی دیگر از انواع مدل های مختلف ارائه شده هود است. این نوع هود از نظر محل نصب با دیگر هودهای معمولی تفاوت هایی دارد. این مدل هودها معمولا در داخل کابینت نصب شده و تاثیر بسیاری بر روی زیبایی کابینت ها ندارند. در واقع هودهای مخفی حداقل نمای ناچیزی از خود به نمایش گذاشته و نمای بیرونی ندارند.

این نوع هود فضای کمی از آشپزخانه را اشغال می کند، از اینرو گزینه مناسبی برای آشپزخانه های کوچک محسوب می شود. هود مخفی بر روی اجاق گاز قرار گرفته و از قدرت بالایی برخوردار است. این مدل هودها را می توان در سبک های ساده و مدرن آشپزخانه به کار برد. همچنین به دلیل داشتن موتورهای قدرتمند قادرند محیط آشپزخانه شما را مطبوع تر کنند.

اگر چه تمامی هودها دارای کاربرد یکسانی هستند، اما بر اساس دکوراسیون انواع مختلفی از آن ها تولید و به بازار عرضه می شوند؛ در واقع با توجه به متراژ آشپزخانه و فضایی که در اختیار دارید می توانید یکی از مدل های طراحی شده را انتخاب و خریداری کنید. همچنین هودهای مخفی از نظر دور موتور، محفظه و پروانه دارای تقسیم بندی های متعددی هستند. در واقع می توان هود آشپزخانه خود را براساس فاکتورها و عوامل مختلفی همچون شکل ظاهری، میزان صدا و قدرت مکش انتخاب کرد.

یکی از تقسیم بندی های هود مخفی تقسیم بندی آن از نظر برندهای تولیدی است، زیرا امروزه شرکت های متعددی اقدام به تولید آن کرده اند. در کشورمان ایران نیز می توان شاهد برندهای نام آشنای اخوان، استیل البزر، بیمکث، ساگارتی، الیکا، رابیتیس، نوال، درسا، آستون و آرانست در این زمینه بود. در واقع مشتریان و خریداران متناسب با سلیقه، میزان بودجه، فضای آشپزخانه و سبک آن می توانند یکی از این برندهای معتبر و نام آشنا را جهت خریداری انتخاب کنند. ما در روتا پخش اطلاعات کامل محصولات را به شما ارائه می کنیم تا انتخابی آسان داشته باشید.