خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه » هود » هود شومینه ای

Showing all 21 results

هود اخوان مدل H89

۲,۲۵۹,۸۶۴ تومان

هود اخوان مدل H18 G

۱,۹۱۵,۲۲۸ تومان

هود اخوان مدل H10

۱,۸۰۹,۱۱۵ تومان

هود اخوان مدل H28 4S

۲,۲۸۶,۴۰۱ تومان

هود اخوان مدل H27 4S

۲,۴۲۲,۳۴۴ تومان

هود اخوان مدل H61 MF

۲,۸۱۱,۲۸۱ تومان

هود اخوان مدل H61 60

۲,۵۹۸,۲۴۱ تومان

هود اخوان مدل H61

۲,۶۹۹,۲۸۴ تومان

هود اخوان مدل H52

۲,۲۲۶,۲۰۹ تومان

هود اخوان مدل H49 Ts

۲,۳۶۵,۰۴۳ تومان

هود اخوان مدل H49

۲,۳۶۵,۰۴۳ تومان

هود اخوان مدل H35

۲,۲۴۲,۹۸۶ تومان

هود اخوان مدل H30

۲,۲۱۶,۶۳۶ تومان

هود اخوان مدل H18 B

۲,۲۲۱,۴۳۱ تومان

هود اخوان مدل H18

۱,۸۸۶,۷۱۹ تومان

هود اخوان مدل H27

۲,۴۰۰,۷۳۷ تومان

هود اخوان مدل H11

۲,۰۰۵,۲۸۳ تومان

هود اخوان مدل H4

۲,۴۱۹,۳۰۲ تومان

هود اخوان مدل H11 G

۲,۰۳۵,۴۶۳ تومان
هود شومینه ای

هود شومینه ای از جمله مدل های زیبا و کاربردی جهت استفاده در آشپزخانه است. با انتخاب این مدل هود علاوه بر اینکه می توان از ایجاد بوی نامطبوع در فضای آشپزخانه جلوگیری کرد، زیبایی بی نظیر و منحصر بفردی را به محیط آشپزخانه خود هدیه داد. در ساخت این نوع هود از تکنولوژی روز دنیا و مدرن ترین دستگاها استفاده شده است.

این مدل هود علاوه بر یک طراحی زیبا و منحصر بفرد قدرت مکش بالایی دارد، به گونه ای که امروزه با استقبال بی نظیر مشتریان و خریداران مواجه شده و توانسته به سرعت جای خود را در دل کابینت های آشپزخانه امروزی باز کند. در واقع این نوع هود با یک فیلتر آلومینیومی چند لایه به خوبی قادر است، تمامی ذرات را به درون خود جذب کند. همچنین با داشتن یک موتور قوی تمامی بوهای نامطلوب را به بیرون از آشپزخانه هدایت خواهد کرد. این مدل هودها دقیقا بالای کابینت نصب شده و بهترین گزینه جهت خارج کردن چربی و دود محسوب می شوند.

هود شومینه ای به گونه ای طراحی شده که در هنگام استفاده صدای بسیار کمی را تولید می کند، از اینرو در موقع روشن بودن برای افراد منزل و آشپز مزاحمتی را ایجاد نمی کند. با یک انتخاب درست و اصولی می توانید محیطی زیبا و عاری از هرگونه بوی نامطلووب برای آشپزخانه خود به ارمغان آورید.

امروزه برندهای خارجی و ایرانی زیادی اقدام به تولید و طراحی هود شومینه ای کرده اند. با انتخاب برندهای معتبر ایرانی همچون درسا، آرانست، استیل البرز، بیمکث، اخوان، ساگارتی، الیکا، آستون، رابیتیس و نوال می توان یک هود مناسب را انتخاب کرد. تنوع برندها این امکان را برای مشتریان و خریداران به خوبی فراهم می کند تا براساس بودجه، سلیقه، فضای آشپزخانه و اندازه گاز یک مدل مناسب و ایده آل را خریداری کنند. از ما در روتا پخش تنها بهترین هودهای شومینه ای را بخواهید.