خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه » هود » هود شومینه ای

نمایش دادن همه 21 نتیجه

هود شومینه ای

هود شومینه ای از جمله مدل های زیبا و کاربردی جهت استفاده در آشپزخانه است. با انتخاب این مدل هود علاوه بر اینکه می توان از ایجاد بوی نامطبوع در فضای آشپزخانه جلوگیری کرد، زیبایی بی نظیر و منحصر بفردی را به محیط آشپزخانه خود هدیه داد. در ساخت این نوع هود از تکنولوژی روز دنیا و مدرن ترین دستگاها استفاده شده است.

این مدل هود علاوه بر یک طراحی زیبا و منحصر بفرد قدرت مکش بالایی دارد، به گونه ای که امروزه با استقبال بی نظیر مشتریان و خریداران مواجه شده و توانسته به سرعت جای خود را در دل کابینت های آشپزخانه امروزی باز کند. در واقع این نوع هود با یک فیلتر آلومینیومی چند لایه به خوبی قادر است، تمامی ذرات را به درون خود جذب کند. همچنین با داشتن یک موتور قوی تمامی بوهای نامطلوب را به بیرون از آشپزخانه هدایت خواهد کرد. این مدل هودها دقیقا بالای کابینت نصب شده و بهترین گزینه جهت خارج کردن چربی و دود محسوب می شوند.

هود شومینه ای به گونه ای طراحی شده که در هنگام استفاده صدای بسیار کمی را تولید می کند، از اینرو در موقع روشن بودن برای افراد منزل و آشپز مزاحمتی را ایجاد نمی کند. با یک انتخاب درست و اصولی می توانید محیطی زیبا و عاری از هرگونه بوی نامطلووب برای آشپزخانه خود به ارمغان آورید.

امروزه برندهای خارجی و ایرانی زیادی اقدام به تولید و طراحی هود شومینه ای کرده اند. با انتخاب برندهای معتبر ایرانی همچون درسا، آرانست، استیل البرز، بیمکث، اخوان، ساگارتی، الیکا، آستون، رابیتیس و نوال می توان یک هود مناسب را انتخاب کرد. تنوع برندها این امکان را برای مشتریان و خریداران به خوبی فراهم می کند تا براساس بودجه، سلیقه، فضای آشپزخانه و اندازه گاز یک مدل مناسب و ایده آل را خریداری کنند. از ما در روتا پخش تنها بهترین هودهای شومینه ای را بخواهید.