خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه » هود » هود زیر کابینتی

در حال نمایش 2 نتیجه

هود اخوان مدل H16

قیمت اصلی ۲,۸۵۴,۴۱۶ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۷۶۸,۷۸۴ تومان است.

هود اخوان مدل H16 60cm

قیمت اصلی ۳,۶۳۱,۶۵۸ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۲۲,۷۰۸ تومان است.
هود زیر کابینتی

هود زیر کابینتی را با بهترین قیمت هم اکنون تهیه کنید. ما در روتا پخش بهترین، جدیدترین، ارزان ترین و پرطرفدارترین محصولات را برای شما عزیزان آورده ایم. این محصولات از برترین برندهای ایرانی و خارجی هستند. تنوع هودهای زیر کابینتی ارائه شده خیال مشتریان را از جهت خرید مناسب برطرف می سازد. می توانید ابتدا اطلاعات کامل محصولات را مشاهده کرده و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.

با توجه به پر استفاده بودن کابینت در آشپزخانه ها، بسیاری ترجیح می دهند از فضای بالای گاز نیز استفاده کنند. همین موضوع سبب شده است تا هودهای زیرکابینتی طرفداران خود را داشته باشد. می توانید از تمامی فضا، بیشترین استفاده را کرده، اما همزمان از پخش شدن بوی آشپزخانه در منزل جلوگیری نمایید.

توجه داشته باشید این محصولات تعداد موتورهای متفاوتی دارند. تعداد بیشتر موتورها منجر به قدرت مکش بالاتر هود می شود. اما در کنار این تعداد، تعداد دور موتور هم در مکش تاثیر به سزایی دارد. برخی از این محصولات دارای حسگر دود هستند. حسگر دود برای جلوگیری از آتش سوزی بسیار موثر است. نوع فیلترها هم دارای تنوع هستند. برخی از فیلترها غیر قابل تعویض و برخی قابل تعویض هستند. بیشتر هودهای امروز نیز دارای سیستم روشنایی هستند تا در زمان آشپزی نور کافی روی گاز وجود داشته باشد. محصولات جدیدتر معمولا دارای کنترل از راه دور هم هستند. به این شکل دیگر نیاز نیست برای روشن و خاموش کردن و یا تنظیم هود حتما وارد آشپزخانه شوید. اما در کنار همه این خصوصیات میزان صدای هودها را هم در نظر بگیرید. معمولا تمایل بر این است که هودهایی با صدای کم خریداری شوند.

هودهای ارائه شده در روتا پخش با تنوع رنگ به فروش می رسند. لذا می توانید با توجه به دکوراسیون و رنگبندی آشپزخانه، از هود با رنگ مناسب استفاده کنید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای خرید محصولات، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما آماده خدمت رسانی به مشتریان خود هستیم.