نمایش 1–36 از 74 نتیجه

هود

هود، یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه محسوب می شود. امروزه در اغلب آشپزخانه ها از این وسیله جهت مکش دود، بو و حتی چربی ناشی از پخت و پز به طور چشمگیری استفاده می شود. با انتخاب این وسیله علاوه بر اینکه می توان زیبایی بی نظیری را به آشپزخانه هدیه داد، به طور قابل توجهی نیز می توان از بوی نامطبوع در فضای خانه خود جلوگیری کرد.

تمامی هودها دارای کاربرد یکسانی در آشپزخانه هستند، اما در انواع و مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. مدل های مختلف این وسیله کاربردی و مهم عبارتند از: هود دودکشی، بدون دودکش، مورب، سقفی، توکار، دیواری و زیر کابینتی. در واقع شما می توانید متناسب با دکوراسیون فضای منزل خود یکی از این مدل ها را انتخاب و خریداری کنید. مدل های مختلف ارائه شده از سوی برندهای معتبر این امکان را برای شما فراهم می کند تا مدلی متناسب با دکوراسیون منزل و آشپزخانه خود انتخاب نمایید. با توجه به اینکه امروزه تغییر دکوراسیون منازل به سمت آشپزخانه های کوچک و اپن گرایش پیدا کرده است، توجه به تهویه هوای آشپزخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به نوعی می توان گفت هود یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه به شمار می آید.

امروزه شرکت های متعدد ایرانی و خارجی اقدام به تولید و طراحی انواع مختلفی از این وسیله کاربردی آشپزخانه کرده اند. از جمله برندهای معتبر ایرانی که در زمینه طراحی و تولید این وسیله دارای نامی آشنا هستند، می توان به برندهای اخوان، آستون، بیمکث، رابیتیس، نوال، ساگارتی، استیل البرز، درسا، آرانست و الیکا اشاره کرد. با توجه به فاکتورهای متعددی همچون سلیقه، متراژ آشپزخانه، هزینه، دکوراسیون خانه و اندازه اجاق گاز می توانید از بین این برندهای مختلف گزینه مناسب را انتخاب کنید. تمامی محصولات برندهای ذکر شده از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند.