نمایش 1–36 از 74 نتیجه

هود اخوان مدل H72 BT

۴,۶۰۵,۱۴۴ تومان

هود اخوان مدل H89

۳,۷۵۳,۰۷۷ تومان

هود اخوان مدل H51 MF

۴,۵۱۸,۱۲۵ تومان

هود اخوان مدل H89 60

۳,۴۷۶,۶۵۴ تومان

هود اخوان مدل H86

۵,۰۱۸,۷۷۳ تومان

هود اخوان مدل H78

۶,۴۹۴,۷۶۶ تومان

هود اخوان مدل H81

۴,۹۵۲,۲۱۲ تومان

هود اخوان مدل H75

۶,۵۲۹,۳۳۱ تومان

هود اخوان مدل H80

۴,۹۱۷,۱۷۳ تومان

هود اخوان مدل H75 B

۶,۰۸۹,۳۵۶ تومان

هود اخوان مدل H73

۴,۴۳۱,۰۹۱ تومان

هود اخوان مدل H65

۴,۴۹۴,۹۰۹ تومان

هود اخوان مدل H74

۴,۶۱۲,۳۹۴ تومان

هود اخوان مدل H58

۶,۱۰۷,۰۷۱ تومان

هود اخوان مدل H10

۳,۰۰۳,۸۵۸ تومان

هود اخوان مدل H28 4S

۳,۷۹۶,۵۲۲ تومان

هود اخوان مدل H27 4S

۴,۰۲۲,۷۹۰ تومان

هود اخوان مدل H72 B MF

۴,۷۹۱,۱۴۲ تومان

هود اخوان مدل H69 B

۶,۶۴۴,۸۹۵ تومان

هود اخوان مدل H69

۷,۶۱۴,۸۰۳ تومان

هود اخوان مدل H72

۴,۷۳۵,۶۸۲ تومان

هود اخوان مدل H66 MF

۴,۸۲۴,۶۸۴ تومان

هود اخوان مدل H67

۴,۲۳۲,۳۸۰ تومان

هود اخوان مدل H66

۴,۶۳۸,۵۰۱ تومان

هود اخوان مدل H61 MF

۴,۶۶۸,۸۶۴ تومان

هود اخوان مدل H63 MF

۴,۶۲۱,۵۹۲ تومان

هود اخوان مدل H63 سفید

۵,۰۳۱,۰۸۲ تومان
هود

هود، یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه محسوب می شود. امروزه در اغلب آشپزخانه ها از این وسیله جهت مکش دود، بو و حتی چربی ناشی از پخت و پز به طور چشمگیری استفاده می شود. با انتخاب این وسیله علاوه بر اینکه می توان زیبایی بی نظیری را به آشپزخانه هدیه داد، به طور قابل توجهی نیز می توان از بوی نامطبوع در فضای خانه خود جلوگیری کرد.

تمامی هودها دارای کاربرد یکسانی در آشپزخانه هستند، اما در انواع و مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. مدل های مختلف این وسیله کاربردی و مهم عبارتند از: هود دودکشی، بدون دودکش، مورب، سقفی، توکار، دیواری و زیر کابینتی. در واقع شما می توانید متناسب با دکوراسیون فضای منزل خود یکی از این مدل ها را انتخاب و خریداری کنید. مدل های مختلف ارائه شده از سوی برندهای معتبر این امکان را برای شما فراهم می کند تا مدلی متناسب با دکوراسیون منزل و آشپزخانه خود انتخاب نمایید. با توجه به اینکه امروزه تغییر دکوراسیون منازل به سمت آشپزخانه های کوچک و اپن گرایش پیدا کرده است، توجه به تهویه هوای آشپزخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به نوعی می توان گفت هود یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه به شمار می آید.

امروزه شرکت های متعدد ایرانی و خارجی اقدام به تولید و طراحی انواع مختلفی از این وسیله کاربردی آشپزخانه کرده اند. از جمله برندهای معتبر ایرانی که در زمینه طراحی و تولید این وسیله دارای نامی آشنا هستند، می توان به برندهای اخوان، آستون، بیمکث، رابیتیس، نوال، ساگارتی، استیل البرز، درسا، آرانست و الیکا اشاره کرد. با توجه به فاکتورهای متعددی همچون سلیقه، متراژ آشپزخانه، هزینه، دکوراسیون خانه و اندازه اجاق گاز می توانید از بین این برندهای مختلف گزینه مناسب را انتخاب کنید. تمامی محصولات برندهای ذکر شده از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند.