نمایش دادن همه 11 نتیجه

سینک اخوان مدل 400 زیرکار

۲,۶۷۰,۹۸۱ تومان

سینک اخوان مدل 401 زیرکار

۳,۴۴۶,۴۹۰ تومان

سینک اخوان مدل 402 زیرکار

۳,۱۸۷,۹۸۶ تومان

سینک اخوان مدل 403 زیرکار

۱,۹۱۶,۸۲۶ تومان

سینک اخوان مدل 404 زیرکار

۱,۶۴۰,۶۲۳ تومان

سینک اخوان مدل 406 زیرکار

۲,۳۶۰,۷۷۸ تومان

سینک اخوان مدل 407 زیرکار

۲,۲۰۳,۷۶۳ تومان

سینک اخوان مدل 408 زیرکار

۱,۸۶۳,۹۷۰ تومان

سینک اخوان مدل 409 زیرکار

۱,۵۹۵,۶۳۷ تومان

سینک اخوان مدل 410 زیرکار

۴,۵۳۲,۲۰۰ تومان
سینک زیرکار

سینک زیر کار امروزه به طور چشمگیری در دکوراسیون داخلی مدرن و طراحی های معماری به کار برده می شود. طراحان این نوع سینک را در زیر صفحات کابینت و یا صفحات کورین به کار می برند، زیرا این صفحات متخلل و غیر قابل نفوذ هستند. در واقع سینک های زیر کار بهترین گزینه برای آشپزخانه هایی است که پیشخوان آن ها از سنگ کورین است. استفاده از سینک های زیر کار زیبایی بی نظیر و منحصر بفردی را در آشپزخانه شما خلق می کند.

انتخاب این مدل سینک بهترین گزینه برای کسانی است که زیبایی آشپزخانه خود را در اولویت قرار می دهند. سینک ها از نظر چگونگی نصب دارای تقسیم بندی های متفاوتی هستند که مدل زیر کار یکی از این تقسیم بندی ها محسوب می شود. همچنین سینک زیرکار از نظر جنس ساخته شده دارای تقسیم بندی های متعددی همچون استیل، کورین، گرانیتی و شیشه ای هستند. در صورتی که زیبایی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد و از نظر مالی مشکلی نداشته باشید، می توانید از جنس های کورین، گرانیتی و شیشه ای استفاده کنید.

در یک تقسیم بندی دیگر سینک ها از نظر سبک دارای انواع مختلف تک لگن، دو لگن، چند لگن و صفحه دار هستند. سینک را باید براساس فاکتورهایی همچون عمق لگن، ضخامت ورق و تعداد لگن انتخاب کنید. در صورتی که فضای آشپزخانه کوچک باشد، سینک های تک لگن بهترین گزینه برای استفاده محسوب می شوند. طول سینک هایی که انتخاب می کنید، نباید از یک سوم طول آشپزخانه تجاوز کند. همچنین رنگ دکوراسیون آشپزخانه یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب سینک است. انتخاب بر اساس برند از دیگر تقسیم بندی سینک ظرفشویی به شمار می آید. امروزه برندهای معتبر ایرانی و خارجی اقدام به طراحی و تولید انواع سینک های ظرفشویی کرده اند. برندهای اخوان، استیل البرز، بیمکث، هافن برگ و ایلیا استیل از جمله برندهای معتبر ایرانی در زمینه تولید سینک زیر کار هستند.