نمایش 1–36 از 89 نتیجه

سینک اخوان مدل 75 روکار لگن چپ

۲,۷۰۴,۶۸۸ تومان

سینک اخوان مدل 74 روکار لگن چپ

۲,۸۶۴,۰۵۸ تومان

سینک اخوان مدل 60 روکار لگن چپ

۲,۹۳۲,۰۷۴ تومان

سینک اخوان مدل 23 روکار لگن چپ

۲,۸۸۸,۷۹۱ تومان

سینک اخوان مدل 31 روکار لگن چپ

۲,۲۵۳,۰۰۴ تومان

سینک اخوان مدل 36 روکار لگن چپ

۲,۷۲۴,۶۲۱ تومان

سینک اخوان مدل 27 روکار لگن چپ

۲,۵۱۵,۱۳۷ تومان

سینک اخوان مدل 25 روکار لگن چپ

۳,۱۹۴,۰۶۲ تومان
سینک روکار

سینک روکار، یکی از تجهیزات آشپزخانه بوده که دارای تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آشپزخانه است. با توجه به اینکه آشپزخانه یکی از قسمت های مهم و به نوعی قلب هر خانه ای محسوب می شود، از اینرو نمی توان از تاثیر آن در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی خانه غافل شد. همچنین یکی از نکات مهم قبل از کار گذاشتن سینک ظرفشویی توجه به فضای زیر سینک ظرفشویی است.

سینک ها با توجه به چگونگی نصب آن ها به دو دسته سینک روکار و توکار تقسیم می شوند. همچنین سینک ها از طرح و مدل های زیادی برخوردار هستند. ابعاد یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب این نوع تجهیزات آشپزخانه محسوب می شود. در صورتی که فضای آشپزخانه شما کوچک باشد، بهتر است یک سینک کوچک تک لگنه را انتخاب کنید؛ در غیر اینصورت یک سینک جادار دو لگنه یک گزینه مناسب برای آشپزخانه شما است.

سینک ها از نظر جنس تقسیم بندی های متعددی دارند. جنس بیشتر سینک های ظرفشویی از نوع استیل ضد زنگ است، اما سینک های ظرفشویی با جنس های دیگری همچون کورین یا گرانیتی و شیشه نیز طراحی می شوند. لازم به ذکر است که سینک هایی با جنس کورین یا گرانیتی اغلب فانتزی بوده و قیمت بالاتری نسبت به جنس استیل دارند. همچنین جنس های کورین یا گرانیتی در مقایسه با استیل خط و خش کمتری گرفته و از مقاومت و زیبایی بالاتری برخوردار هستند. در صورتی از نظر مالی مشکلی ندارید، برای زیبایی هر چه بیشتر فضای آشپزخانه می توانید از جنس های کورین یا گرانیتی استفاده کنید.

امروزه برندهای خارجی و ایرانی زیادی اقدام به تولید انواع سینک های ظرفشویی کرده اند. از جمله سینک های معتبر ایرانی می توان به برندهای اخوان، بیمکث، هافن برگ و ایلیا استیل اشاره کرد. با انتخاب این برندهای ایرانی می توانید سینک روکار مناسب را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب و خریداری کنید.