نمایش 1–36 از 145 نتیجه

سینک توکار

سینک توکار، یکی از وسیله های پرکاربرد و زیبا در آشپزخانه های حرفه ای و مدرن محسوب می شود. در صورتی که زیبایی آشپزخانه برای شما اهمیت بسیار بالایی دارد، انتخاب این نوع سینک بهترین گزینه است. امروزه با اهمیت پیدا کردن دکوراسیون داخلی از این نوع سینک به طور گسترده ای در آشپزخانه های مدرن استفاده می شود.

برندهای متعدد داخلی و خارجی این نوع سینک را طراحی کرده اند. با انتخاب یکی از برندهای معتبر می توانید تغییرات زیبا و بی نظیر را در فضای آشپزخانه خود ایجاد کنید. برخی از برندهای معتبر در زمینه تولید این مدل سینک را می توان برندهایی همچون اخوان، استیل البرز، هافن برگ، ایلیا استیل، کن، داتیس، الکس، لتو، وایز و بیمکث دانست. سینک توکار طراحی شده توسط این برندها در کنار کیفیت و دوام بالا از زیبایی و جذابیت بی نظیری برخوردار است.

در حالت کلی سینک های ظرفشویی از نظر چگونگی نصب به دو دسته توکار و روکار تقسیم می شوند. در نوع توکار صفحه کابینت توسط متر یا شابلون برش داده شده، سپس سینک در داخل کابینت قرار داده می شود. در واقع در این نوع نصب لبه سینک طوری قرار می گیرد که لبه آن پایین تر از سطح کابینت باشد. جنس سینک توکار معمولا از نوع استیل، کورین یا گرانیتی و شیشه است. یکی از جنس های متدوال که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، استیل است که قیمت مناسب  و به صرفه تری نسبت به انواع دیگر دارد.

 جنس های کورین یا گرانیتی به دلیل داشتن زیبایی خاص و مقاومت بالا نسبت به جنس استیل از قیمت بالاتری برخوردار هستند. با توجه به ابعاد فضای آشپزخانه خود، بودجه، سلیقه و دکوراسیون داخلی خانه می توانید یکی از مدل های این نوع سینک ظرفشویی را انتخاب کرده و از زیبایی بی نظیر آن در فضای آشپزخانه خود لذت ببرید.