نمایش 1–36 از 245 نتیجه

سینک

سینک ظرفشویی یکی از اقلام ضروری در آشپزخانه است. در گذشته این مورد کمتر به عنوان یکی از نمادهای زیبایی به شمار می رفت، اما در حال حاضر انتخاب سینکی که مدرن باشد و با کابینت های آشپزخانه همخوانی داشته باشد؛ بسیار حائز اهیمت است. سینک های ظرفشویی از لحاظ نوع نصب و نیز تعداد و محل قرارگیری لگن ها دارای دسته بندی هایی هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

روکار: این نوع بر روی صفحه یک کابینت به طور کامل نصب می شود و پشت آن به دیوار است، تمامی سینک های قدیمی نمونه های خوبی برای سینک روکار هستند. کسانی که بابت خیس شدن اطراف و کابینت ها نگران هستند، بهتر است از نوع روکار استفاده کنند.

توکار: این نوع در بین صفحه کابینت قرار می گیرد و دور تا دور آن توسط صفحه رویی کابینت احاطه شده است. این نوع جدید و مدرن هستند و طراحان داخلی از آنها استفاده زیادی می کنند. در اکثر جزیره های آشپزخانه سینک هایی که می بینید توکار هستند. این مدل باید به شکلی تخصصی نصب و آب بندی شوند تا بعدها آب به داخل کابینت زیرین نفوذ نکند، به علاوه معمولا اطراف آنها نیز باید مدام خشک شود تا صفحه کابینت آسیبی نبیند.

زیرکار: این نوع درست شبیه توکار است، با این تفاوت که از زیر (داخل کابینت) به صفحه وصل می شود و لبه های سینک دیده نمی شوند. این مدل نیز باید به صورت تخصصی نصب شود.

تمامی مدل های ممکن است دارای یک یا دو لگن باشند. این لگن ها می توانند در سمت راست، چپ یا دو طرف قرار گرفته باشند، انتخاب نوع مناسب بستگی به سلیقه، فضا و نیاز شما دارد. اگر به دنبال برندی مطرح هستید که انواع ظرفشویی را با بالاترین کیفیت تولید کند، نام اخوان را به خاطر بسپارید؛ بی شک از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد.