خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه

Showing 1–36 of 443 results

هود اخوان مدل H64

۱,۴۷۴,۶۵۰ تومان

هود اخوان مدل H86

۲,۷۵۵,۳۷۱ تومان

هود اخوان مدل H78

۳,۵۶۲,۶۵۰ تومان

هود اخوان مدل H81

۲,۷۱۸,۸۰۰ تومان

هود اخوان مدل H75

۳,۵۸۴,۶۸۸ تومان

هود اخوان مدل H80

۲,۷۰۱,۳۵۰ تومان

هود اخوان مدل H73

۲,۴۳۲,۰۰۰ تومان

هود اخوان مدل H65

۲,۴۶۷,۸۳۹ تومان

هود اخوان مدل H74

۲,۵۳۲,۲۹۳ تومان

هود اخوان مدل H58

۳,۳۵۳,۱۹۹ تومان

هود اخوان مدل H20

۲,۴۱۸,۶۰۰ تومان

هود اخوان مدل H10

۱,۶۴۹,۴۹۲ تومان

هود اخوان مدل H69

۴,۱۸۰,۵۹۷ تومان

هود اخوان مدل H72

۲,۵۹۹,۹۴۸ تومان

هود اخوان مدل H67

۲,۳۲۳,۹۳۵ تومان

هود اخوان مدل H66

۲,۵۴۶,۷۳۹ تومان
تجهیزات آشپرخانه

اگر می خواهید خانه ای زیبا، مدرن و چشم نواز داشته باشید؛ باید قلب خانه را بیارایید و برای این منظور تجهیزات آشپرخانه باید به دقت انتخاب شوند. سه مورد از مهم ترین تجهیزات در هر آشپزخانه ای هود، گاز و سینک هستند. اگر این موارد سرسری و بدون صرف وقت و سلیقه خریداری شوند، می توانند مانند یک وصله ناجور به چشم بیایند و کل دکوراسیون آشپزخانه را تحت تاثیر قرار بدهند.

گاز صفحه ای: زندگی آپارتمانی و فضای کم باعث شده طراحان داخلی به سمت افزایش هر چه بیشتر تعداد کابینت ها پیش بروند، به همین علت گازهای صفحه ای به محبوبیت بالایی دست یافته اند. این نوع گازها فضای کمتری اشغال می کنند و ظاهر شکیلی دارند. گازهای صفحه ای در شکل های  لعابی، استیل و شیشه ای در بازار موجود هستند، همچنین تعداد شعله های آنها می تواند بین 2 تا 5 عدد متغیر باشد. شکل این گازها نیز تنوع بالایی دارد و در مدل های مختلف مستطیل، بیضی و حتی گرد تولید می شوند.

هود آشپزخانه: اگر می خواهید تجهیزات آشپرخانه خود را تکمیل کنید هود را هرگز فراموش نکنید، زیرا وجودش برای نظافت محیط و جلوگیری از تجمع چربی و بو، ضروری است. هودهای آشپزخانه در دسته های مخفی و روکار تقسیم بندی می شوند. هودهای مخفی درون کابینت نصب می شوند و قدرت مکش بالایی دارند، اما هودهای روکار خارج از کابینت قرار می گیرند، این هودها در طرح های مختلفی همچون شومینه ای، ساده، مورب و … در بازار موجود هستند.

سینک ظرفشویی: سینک یکی دیگر از تجهیزات آشپرخانه است که انتخاب درست آن به اندازه دو مورد قبل مهم است. سینک ها به شکل های توکار، روکار و زیرکار نصب می شوند و دارای یک یا دو لگن هستند. لگن سینک ممکن است مستطیل، دایره ای یا کشیده باشد و بهترین انتخاب، سینکی است که با فضای آشپزخانه همخوانی داشته باشد.

برند اخوان از جمله شرکت های مطرحی است که تمامی تجهیزات آشپرخانه شامل هود، گاز صفحه ای و سینک را با تنوع بالا در مدل، اندازه، جنس و طرح تولید می کند.