خانه » فروشگاه » تجهیزات آشپرخانه

نمایش 1–36 از 443 نتیجه

هود اخوان مدل H72 BT

۴,۶۰۵,۱۴۴ تومان

هود اخوان مدل H89

۳,۷۵۳,۰۷۷ تومان

هود اخوان مدل H51 MF

۴,۵۱۸,۱۲۵ تومان

هود اخوان مدل H89 60

۳,۴۷۶,۶۵۴ تومان

هود اخوان مدل H86

۵,۰۱۸,۷۷۳ تومان

هود اخوان مدل H78

۶,۴۹۴,۷۶۶ تومان

هود اخوان مدل H81

۴,۹۵۲,۲۱۲ تومان

هود اخوان مدل H75

۶,۵۲۹,۳۳۱ تومان

هود اخوان مدل H80

۴,۹۱۷,۱۷۳ تومان

هود اخوان مدل H75 B

۶,۰۸۹,۳۵۶ تومان

هود اخوان مدل H73

۴,۴۳۱,۰۹۱ تومان

هود اخوان مدل H65

۴,۴۹۴,۹۰۹ تومان

هود اخوان مدل H74

۴,۶۱۲,۳۹۴ تومان

هود اخوان مدل H58

۶,۱۰۷,۰۷۱ تومان

هود اخوان مدل H10

۳,۰۰۳,۸۵۸ تومان

هود اخوان مدل H28 4S

۳,۷۹۶,۵۲۲ تومان

هود اخوان مدل H27 4S

۴,۰۲۲,۷۹۰ تومان

هود اخوان مدل H72 B MF

۴,۷۹۱,۱۴۲ تومان

هود اخوان مدل H69 B

۶,۶۴۴,۸۹۵ تومان

هود اخوان مدل H69

۷,۶۱۴,۸۰۳ تومان

هود اخوان مدل H72

۴,۷۳۵,۶۸۲ تومان

هود اخوان مدل H66 MF

۴,۸۲۴,۶۸۴ تومان

هود اخوان مدل H67

۴,۲۳۲,۳۸۰ تومان

هود اخوان مدل H66

۴,۶۳۸,۵۰۱ تومان
تجهیزات آشپرخانه

اگر می خواهید خانه ای آشپزخانه زیبا، مدرن و چشم نواز داشته باشید؛ باید مهمترین جای خانه را با بهتزین لوازم تجهیز کنید و برای این منظور تجهیزات آشپرخانه باید به دقت انتخاب شوند. سه مورد از مهم ترین تجهیزات در هر آشپزخانه ای هود، گاز و سینک هستند. اگر این موارد سرسری و بدون صرف وقت و سلیقه خریداری شوند، می توانند مانند یک وصله ناجور به چشم بیایند و کل دکوراسیون آشپزخانه را تحت تاثیر قرار بدهند.

گاز صفحه ای: زندگی آپارتمانی و فضای کم باعث شده طراحان داخلی به سمت افزایش هر چه بیشتر تعداد کابینت ها پیش بروند، به همین علت گازهای صفحه ای به محبوبیت بالایی دست یافته اند. این نوع گازها فضای کمتری اشغال می کنند و ظاهر شکیلی دارند. گازهای صفحه ای در شکل های  لعابی، استیل و شیشه ای در بازار موجود هستند، همچنین تعداد شعله های آنها می تواند بین 2 تا 5 عدد متغیر باشد. شکل این گازها نیز تنوع بالایی دارد و در مدل های مختلف مستطیل، بیضی و حتی گرد تولید می شوند.

هود آشپزخانه: اگر می خواهید تجهیزات آشپرخانه خود را تکمیل کنید هود را هرگز فراموش نکنید، زیرا وجودش برای نظافت محیط و جلوگیری از تجمع چربی و بو، ضروری است. هودهای آشپزخانه در دسته های مخفی و روکار تقسیم بندی می شوند. هودهای مخفی درون کابینت نصب می شوند و قدرت مکش بالایی دارند، اما هودهای روکار خارج از کابینت قرار می گیرند، این هودها در طرح های مختلفی همچون شومینه ای، ساده، مورب و … در بازار موجود هستند.

سینک ظرفشویی: سینک یکی دیگر از تجهیزات آشپرخانه است که انتخاب درست آن به اندازه دو مورد قبل مهم است. سینک ها به شکل های توکار، روکار و زیرکار نصب می شوند و دارای یک یا دو لگن هستند. لگن سینک ممکن است مستطیل، دایره ای یا کشیده باشد و بهترین انتخاب، سینکی است که با فضای آشپزخانه همخوانی داشته باشد.

برند اخوان از جمله شرکت های مطرحی است که تمامی تجهیزات آشپرخانه شامل هود، گاز صفحه ای و سینک را با تنوع بالا در مدل، اندازه، جنس و طرح تولید می کند.