نمایش 1–36 از 260 نتیجه

شیر آشپزخانه اوج مدل رافائل

۱,۶۴۹,۶۰۰ تومان

شیر آشپزخانه اوج مدل فانتوم

۲,۵۷۸,۴۰۰ تومان

شیر آشپزخانه اوج مدل سزار

۱,۷۸۴,۰۰۰ تومان

شیر آشپزخانه اوج مدل رامیلا

۳,۰۱۶,۸۰۰ تومان

شیر آشپزخانه اوج مدل دنیل

۱,۷۰۹,۶۰۰ تومان

شیر آشپزخانه اوج مدل الگانت

۲,۹۴۹,۶۰۰ تومان

شیر ظرفشویی اوج مدل اسپانیش

۱,۵۵۶,۰۰۰ تومان
شیر ظرفشویی

شیر ظرفشویی یکی لوازم آشپزخانه است که در طی روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت اولا لازم است که طراحی آن متناسب با نیاز ساکنان باشد تا این استفاده مکرر موجب خستگی کاربران نشود. ثانیا شیر ظرفشویی باید از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار باشد تا در کوتاه مدت خراب نشود یا نیاز به تعمیر پیدا نکند.

با توجه به اینکه در خانه های جدید آشپزخانه ها به صورت اپن طراحی می شوند و آشپزخانه از اتاق پذیرایی و سایر نقاط منزل دید دارد، ظاهر شیرآلات ظرفشویی موضوع با اهمیتی تلقی می شود. تمامی موارد ذکر شده دلایلی هستند که بر اهمیت انتخاب یک شیر ظرفشویی خوب می‌افزایند.

خوشبختانه با توجه به گسترش صنعت ساخت و ساز شیرآلات در کشور گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب شیرآلات ظرفشویی وجود دارد. البته این موضوع از طرفی می‌تواند انتخاب را سخت‌تر هم بکند. با این حال نکته مهم این است که برای هر آشپزخانه ای با هر نوع دکوراسیونی شیر متناسب وجود دارد. فروشگاه آنلاین روتا پخش با گرد هم آوردن مجموعه‌ متنوعی از شیرآلات آشپزخانه، برای تمامی اقشار خریداران شیر متناسب را ارائه می دهد.

همانطور که پیشتر ذکر شد شیرآلات ظرفشویی، هرچند هم که باکیفیت و مرغوب باشند، به دلیل استفاده مداوم در معرض خرابی هستند و هر از چند گاهی ممکن است نیاز به تعمیر و یا سرویس کردن داشته باشند. فروشگاه آنلاین روتا پخش با پیش بینی این امر و با جهت ارائه هرچه کامل تر خدمات به مشتریان، برای محصولات خود خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

در صورتی که هنوز شیر طرفشویی مورد نظر خود را انتخاب نکرده اید، می‌توانید از مشاوره تلفنی با کارشناسان روتا پخش بهره مند شوید. علاوه بر مشاوره تخصصی درباره محصولات، مقایسه و توضیحات تخصصی هر محصول در صفحه مربوطه موجود بوده و قابل دسترسی است.

شیر ظرفشویی  ازجمله شیر آلات مورداستفاده در آشپزخانه است.

شیر آلات وسیله‌ای برای تأمین آب از سیستم لوله‌کشی است که معمولاً از جنس برنج ساخته می‌شود. استفاده از شیرآلات به حدود 1700 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد.
باستان شناسان در ابنیه و کاخ‌های آن زمان شیرهایی از جنس طلا، نقره، مرمر و فلزات دیگر را مشاهده کردند، علاوه بر آن لوله‌های سفالی جهت انتقال جریان آب به این شیرها پیدا کردند.
در قرن چهاردهم رومیان از سیستم لوله‌کشی و شیرآلات جهت هدایت آب به حمام‌های خصوصی و عمومی، فواره‌ها و آب‌انبارها استفاده می‌کردند.
تا اواخر قرن نوزده خروجی آب سرد و گرم یکپارچه نبود و از دو شیر مجزا جهت مخلوط کردن آب استفاده می‌کردند. تا اینکه شخصی به نام الموین دست خور را با جریان آب گرم سوزاند و ایده تولید شیر آب با خروجی آب سرد و گرم به وجود آمد.

در ایران در معماری‌های قدیمی از شیر در ستون‌ها و تزئینات کاخ‌ها استفاده می‌شده در بسیاری از موارد در فواره‌ها و آب‌نماها آب از دهان شیر خارج می‌شد واژ این‌رو وسیله انتقال آب با این اسم شناخته شد.
شیرآلات بهداشتی تجهیزاتی جهت کنترل فشار و جریان آب مورداستفاده قرا می‌گیرند؛ که از متر یال‌های مختلف نظیر برنج، برنز، استیل و چدن ساخته می‌شوند.
و در بازار دارای تنوع بسیار زیادی است که این موضوع خرید را برای مصرف کنند سخت کرده است. آنچه هنگام خرید شیر آلات بهداشتی باید در نظر گرفته شود استاندارد و نوع آبکاری است.

شیر ظرفشویی ازنظر رنگ و برند دارای تنوع بسیاری است و ازنظر عملکرد به دودسته کلی شلنگدار و ثابت تقسیم می‌شود.