نمایش 1–36 از 292 نتیجه

شیر روشویی اوج مدل رافائل

۱,۴۲۵,۶۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل فانتوم

۱,۶۸۹,۶۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل سزار

۱,۵۱۰,۴۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل رومانزو

۱,۴۷۴,۴۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل رامیلا

۲,۴۱۲,۰۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل دنیل سفید

۱,۹۵۸,۴۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل دنیل

۱,۷۸۴,۰۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل تورنادو

۲,۲۹۸,۶۶۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل دنیل مشکی

۱,۹۵۸,۴۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل پیرامید

۱,۷۷۷,۶۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل امپریال

۱,۵۷۶,۰۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل الگانت

۱,۹۵۸,۴۰۰ تومان

شیر روشویی اوج مدل اسپانیش

۱,۲۹۶,۰۰۰ تومان

شیر روشویی یکی از پرکاربردترین وسایلی است که صرف نظر از نوع کاربرد ساختمان، نیاز به وجود آن حس می شود. فرقی نمی کند که فضا مسکونی باشد یا اداری و آموزشی؛ در هر صورت نیاز به محلی برای شستشو و در نتیجه نصب شیر روشویی نیازی غیر قابل چشم پوشی است. از طرفی استفاده متعدد و دائم از این وسیله باعث می شود که استهلاک آن به نسبت سایر ابزار آلات مصرفی محیط بالاتر باشد. به همین منظور تهیه و استفاده از شیر روشویی با کیفیت و با دوام، موضوعی است که هم در افزایش رفاه افراد نقش دارد و هم به لحاظ مالی مقرون به صرفه تر است.

خرید شیرآلات روشویی به صورت آنلاین:

سال هاست که خرید اینترنتی جایگاه خود را میان عموم مردم باز کرده و مزیت های متعدد آن باعث شده که افراد به جای صرف وقت و هزینه اضافی برای مراجعه حضوری و تهیه اقلام مورد نیاز خود، با سرعت بیشتری بتوانند خرید خود را انجام دهند. از طرفی، خرید اینترنتی باعث می شود که در همین مدت زمان کم بتوان کالاهای متنوع تر و بیشتری را بررسی کرد.

فروشگاه اینترنتی روتا پخش با هدف ارائه باکیفیت ترین لوازم بهداشتی ساختمان، مجموعه ای متنوع از شیرهای روشویی را به خریداران گرامی عرضه می دارد. تضمین اصالت کالاهای روتا پخش و خدمات پس از فروش محصولات، از جمله مزایای خرید شیر روشویی از فروشگاه آنلاین روتا پخش به شمار می روند.

خریداران گرامی می توانند با مشاهده طیف گسترده ای از محصولات و مقایسه آن ها با همدیگر، محصول متناسب با نیاز خود را تهیه نمایند. همچنین قابل ذکر است که کالاهای خریداری شده، مستقل از شهر محل سکونت مشتریان، در کوتاه ترین زمان به دست آنان خواهد رسید. امکان ارسال کالا به وسیله تیپاکس برای شهرهایی که تیپاکس در آن ها فعالیت می کند نیز وجود دارد.

شیر روشویی ازجمله شیر آلات مورداستفاده در سرویس بهداشتی است.

شیر آلات وسیله‌ای برای تأمین آب از سیستم لوله‌کشی است که معمولاً از جنس برنج ساخته می‌شود. استفاده از شیرآلات به حدود 1700 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد.
باستان شناسان در ابنیه و کاخ‌های آن زمان شیرهایی از جنس طلا، نقره، مرمر و فلزات دیگر را مشاهده کردند، علاوه بر آن لوله‌های سفالی جهت انتقال جریان آب به این شیرها پیدا کردند.
در قرن چهاردهم رومیان از سیستم لوله‌کشی و شیرآلات جهت هدایت آب به حمام‌های خصوصی و عمومی، فواره‌ها و آب‌انبارها استفاده می‌کردند.
تا اواخر قرن نوزده خروجی آب سرد و گرم یکپارچه نبود و از دو شیر مجزا جهت مخلوط کردن آب استفاده می‌کردند. تا اینکه شخصی به نام الموین دست خور را با جریان آب گرم سوزاند و ایده تولید شیر آب با خروجی آب سرد و گرم به وجود آمد.

در ایران در معماری‌های قدیمی از شیر در ستون‌ها و تزئینات کاخ‌ها استفاده می‌شده در بسیاری از موارد در فواره‌ها و آب‌نماها آب از دهان شیر خارج می‌شد واژ این‌رو وسیله انتقال آب با این اسم شناخته شد.
شیرآلات بهداشتی تجهیزاتی جهت کنترل فشار و جریان آب مورداستفاده قرا می‌گیرند؛ که از متر یال‌های مختلف نظیر برنج، برنز، استیل و چدن ساخته می‌شوند.
و در بازار دارای تنوع بسیار زیادی است که این موضوع خرید را برای مصرف کنند سخت کرده است. آنچه هنگام خرید شیر آلات بهداشتی باید در نظر گرفته شود استاندارد و نوع آبکاری است، شیر روشویی ازنظر رنگ و برند دارای تنوع بسیاری است و جلوه ویژه‌ای به سرویس بهداشتی می دهد.