خانه » فروشگاه » بهداشتی » شیر آلات روکار

نمایش 1–36 از 1352 نتیجه

لیست قیمت شیرآلات اوج مدل رافائل

۱,۳۴۶,۴۰۰ تومان۱,۶۴۹,۶۰۰ تومان

شیر توالت اوج مدل فیدر طلایی

۱,۸۱۶,۰۰۰ تومان

شیر حمام اوج مدل فیدر طلایی

۲,۱۷۲,۸۰۰ تومان

لیست قیمت شیرآلات اوج مدل فانتوم

۱,۵۸۸,۰۰۰ تومان۲,۵۷۸,۴۰۰ تومان

لیست قیمت شیرآلات اوج مدل سزار

۱,۵۰۳,۲۰۰ تومان۱,۷۸۴,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات اوج مدل رومانزو سفید

۱,۶۲۰,۸۰۰ تومان۲,۶۳۶,۰۰۰ تومان

شیرآلات وسیله‌ای برای تأمین آب از سیستم لوله‌کشی است که معمولاً از جنس برنج ساخته می‌شود، استفاده از شیرآلات به حدود 1700 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد.

شما می توانید شیرآلات توکار، روکار، گارانتی و عکس شیرآلات را در روتا پخش ببینید.
باستان شناسان در ابنیه و کاخ‌های آن زمان شیرهایی از جنس طلا، نقره، مرمر و فلزات دیگر را مشاهده کردند، علاوه بر آن لوله‌های سفالی جهت انتقال جریان آب به این شیرها پیدا کردند.

در قرن چهاردهم رومیان از سیستم لوله‌کشی و شیرآلات جهت هدایت آب به حمام‌های خصوصی و عمومی، فواره‌ها و آب‌انبارها استفاده می‌کردند.
تا اواخر قرن نوزده خروجی آب سرد و گرم یکپارچه نبود و از دو شیر مجزا جهت مخلوط کردن آب استفاده می‌کردند. تا اینکه شخصی به نام الموین دست خور را با جریان آب گرم سوزاند و ایده تولید شیر آب با خروجی آب سرد و گرم به وجود آمد.
در ایران در معماری‌های قدیمی از شیر در ستون‌ها و تزئینات کاخ‌ها استفاده می‌شده در بسیاری از موارد در فواره‌ها و آب‌نماها آب از دهان شیر خارج می‌شد واژ این‌رو وسیله انتقال آب با این اسم شناخته شد.

شیر آلات روکار بهداشتی تجهیزاتی جهت کنترل فشار و جریان آب مورداستفاده قرا می‌گیرند؛ که از متر یال‌های مختلف نظیر برنج، برنز، استیل و چدن ساخته می‌شوند. و در بازار دارای تنوع بسیار زیادی است که این موضوع خرید را برای مصرف کنند سخت کرده است. آنچه هنگام خرید شیر آلات بهداشتی باید در نظر گرفته شود استاندارد و نوع آبکاری است.
شیرآلات بهداشتی ازنظر محل مورداستفاده به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند:
آشپزخانه (شیر سینک و شیر ظرف‌شویی)
حمام (شیردوش)
توالت (آفتابه)
روشویی (شیر دست‌شویی)