خانه » فروشگاه » بهداشتی » شیر آلات توکار

در حال نمایش 2 نتیجه

شیر آلات توکار

شیر آلات توکار نوع جدیدی از شیرآلات محسوب می‌شوند که ظاهر منحصر به فرد آن ها متناسب با دکوراسیون های مدرن است. این نوع شیر را می توان در ظرفشویی، روشویی و حمام استفاده کرد. در شیرآلات توکار به جز اهرم تنظیم آب و شلنگ یا سردوش خروجی آب، سایر بخش های شیر در داخل دیوار قرار گرفته و از نظر پنهان هستند. فاصله کوتاه تر لوله های انتقال آب در این نوع از شیرآلات مزیت به خصوصی محسوب می شود.

باید توجه داشت که در شیرهای توکار مغزی و یا کارتریج شیرآلات در داخل دیوار قرار می گیرد و همین امر باعث می شود که نتوان آن را به راحتی شیرآلات رو کار تعمیر و تعویض کرد. از طرفی از آن جایی که قطعات شیر در داخل دیوار قرار گرفته اند، نشتی آب می تواند به استهلاک بنا منجر شود. در نتیجه کیفیت قطعات داخلی و طول عمر آنها موضوع مهمی است که در هنگام تهیه شیرآلات توکار باید به آن توجه داشت. در حقیقت در نظر نگرفتن این موارد می‌تواند منجر به هزینه های ثانویه شود.

این روزها برندهای متنوعی اقدام به تولید شیرآلات توکار می کنند. اما به یاد داشته باشید که کاور رویی  هر مدل از شیر تنها با مغزی مخصوص به خود سازگاری دارد. به عبارت دیگر نمی توان برای یک مدل مغزی خاص، از کاور مدل های دیگر استفاده کرد. بنابراین تنوع در طرح و رنگ کاور های موجود برای مدل مذکور یکی از مواردی که هنگام خرید شیرآلات توکار بهتر است در نظر داشته باشید.

نصب و تعمیر شیرآلات توکار نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. خدمات پس از فروش فروشگاه روتا پخش این اطمینان را به مشتریان گرامی می‌دهد که در صورت بروز هر نوع مشکلی می‌توانند از خدمات پس از فروش محصول خریداری شده بهره مند شوند.