در حال نمایش 7 نتیجه

فلاشتانک توکار وال هنگ راسان

قیمت اصلی ۶,۹۷۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶,۲۷۸,۴۰۰ تومان است.

فلاشتانک راسان مدل سانا

قیمت اصلی ۹۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۹۹,۱۰۰ تومان است.

فلاشتانک توکار توالت زمینی راسان

قیمت اصلی ۳,۹۶۲,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۶۶,۲۵۰ تومان است.

فلاشتانک راسان مدل پارسیس

قیمت اصلی ۸۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۰۱,۰۰۰ تومان است.

فلاش تانک، یک نیاز برای سرویس های بهداشتی است. با توجه به اینکه در اکثر شهرهای ایران از چاه به عنوان سیستم دفع فاضلاب استفاده می شود نصب فلاش تانک در سرویس های بهداشتی ضروری است. این وسیله نقش مهمی در رفع بوی بد سرویس دارد و به نظافت هر چه بیشتر این مکان کمک می کند. این دستگاه دارای یک مخزن برای ذخیره آب است، با توجه به ظرفیت این مخزن اندازه فلاش تانک نیز تغییر می کند.

مکانیسم نصب

فلاش تانک ها بر اساس مکانیسم نصب به دو دسته روکار و توکار تقسیم می شوند. مدل روکار قدیمی است و مخزن با کلیه متعلقاتش بر روی دیوار و در مقابل دیدگان نصب می شود به همین علت فضای بیشتری اشغال می کند. نصب این مدل راحت تر و کم هزینه تر است و چنان چه دچار مشکل شود به راحتی تعمیر می شود؛ بنابراین به طور کلی از لحاظ اقتصادی به صرفه است. مدل توکار تفاوت عمده ای دارد، در این حالت مخزن پیش از تکمیل دیوار سرویس داخل آن تعبیه می شود و در انتها تنها یک دکمه برای کشیدن سیفون در روی دیوار به چشم می خورد. هزینه نصب و تعمیرات این مدل بالاتر است، اما از آنجا که مخزن درون دیوار قرار می گیرد می تواند بزرگتر باشد.

نوع استفاده از فلاش تانک نیز تقسیم بندی هایی برای این محصول به وجود آورده است. اگر اهرم کشیدن سیفون به شکل یک طناب آویزان باشد به آن مدل طنابی می گویند، مدل های طنابی در ایران بسیار رایج هستند. چنان چه برای زدن سیفون باید یک دکمه روی مخزن را بفشارید با یک فلاش تانک دکمه ای روبرو هستید، به نظر می رسد؛ دسترسی و استفاده از مدل های طنابی راحت تر است.

فلاش تانک هایی نیز هستند که به صورت اتوماتیک و بعد از خروج شخص از سرویس فعال می شوند، این مدل به نسبت گرانتر است و بیشتر در سرویس های عمومی پر رفت و آمد کاربرد دارد.