خانه » فروشگاه » بهداشتی » سرویس دستشویی

در حال نمایش 7 نتیجه

سرویس توالت دارای اهمیت برای کسانی است که اولا به زیبایی دکوراسیون تمامی بخش ها از جمله سرویس بهداشتی اهمیت می دهند. ثانیا دوست دارند دکوراسیون سرویس بهداشتی آنها به صورت یکپارچه و هماهنگ باشد.

سرویس توالت شامل شیر روشویی، شیر توالت، فلاش تانک و گاها بخش های بهداشتی همچون جاصابونی، سطل زباله و … می شود. در نتیجه با خرید سرویس توالت می توان کلیه این موارد را به صورت یکجا دریافت کرد. این روش از خرید لوازم سرویس بهداشتی مزیت‌های متعددی دارد. اولین مورد مسئله ظاهر است که پیشتر به آن اشاره داشتیم. مزیت دیگر سهولت در نصب قطعات است. از طرفی دیگر لازم نیست که برای تهیه قطعات جداگانه شیرآلات به سازگاری و تطابق قطعات با یکدیگر توجه کنید. بنابراین در مدت زمان لازم برای انتخاب و خرید صرفه جویی قابل توجهی ایجاد خواهد شد.

سرویس های توالت در انواع طرح ها و رنگ ها موجود تولید و عرضه می شوند. انواع ساده تر که تنها با یک رنگ پوشانده شده اند، معمولا به رنگ‌های کرومی، طلایی، سفید، برنزی و مشکی هستند. در انواع لاکچری تر، با ترکیب چند رنگ همچون سفید و طلایی، طرح هایی بسیار شیک برای قطعات سرویس توالت ایجاد می شود.

در صورتی که سرویس های توالت نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات پیدا کنند، لازم نیست کل ست‌ سرویس تعویض شود. این سرویس ها معمولاً دارای قطعاتی هستند که به ‌صورت تکی نیز به فروش میرسند. یا در غیر این صورت با قطعاتی که به صورت جداگانه به فروش میرسند سازگاری دارد.

فلاش تانک یکی از اجزای سرویس توالت به شمار می رود و انواع گوناگونی دارد. در خرید فلاش تانک ها نیز باید موارد متعددی در نظر گرفته شود. فلاش تانک ها به لحاظ نحوه عملکرد، غالبا در دو دسته دکمه ای و طنابی دسته بندی می شوند. از دیگر فاکتور های متمایز کننده فلاش تانک ها می توان به حجم آن ها اشاره داشت. فلاش تانک ها به طور متوسط تا ۹ لیتر ظرفیت ذخیره آب دارد.