خانه » فروشگاه » بهداشتی

نمایش 1–36 از 1369 نتیجه

شیر روشویی راسان مدل رابیت کروم مات

قیمت اصلی ۲,۹۷۱,۳۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۶۷۴,۱۷۰ تومان است.

شیر روشویی اوج مدل فیدر طلایی

قیمت اصلی ۲,۱۶۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۷۲۹,۶۰۰ تومان است.

دست کامل شیرآلات اوج مدل فیدر طلایی

قیمت اصلی ۹,۷۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷,۸۲۳,۲۰۰ تومان است.

شیر آشپزخانه اوج مدل فیدر طلایی

قیمت اصلی ۲,۶۳۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۱۰۴,۸۰۰ تومان است.

شیر توالت اوج مدل فیدر طلایی

قیمت اصلی ۲,۲۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۸۱۶,۰۰۰ تومان است.

شیر حمام اوج مدل فیدر طلایی

قیمت اصلی ۲,۷۱۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۱۷۲,۸۰۰ تومان است.

بهداشتی به وسایلی گفته می‌شود که در جهت بهداشت فردی مورداستفاده قرار می‌گیرد. از این رو باید دارای شرایط تولید و ساخت مطابق با استانداردهای روز دنیا باشند.
کلمه بهداشت از دو بخش به و داشت تشکیل‌شده است، که به معنی نگهداری و حفظ تندرستی و حفظ صحت معنا شده است.
لازمه داشتن جامعه سالم رعایت اصول اساسی بهداشت فردی است؛ که متشکل از روش‌ها و اصولی در جهت پیشگیری  از بیماری‌ها و پاکیزه نگه‌داشتن بدن است.لوازم بهداشتی مورد استفاده در ساختمان‌های مسکونی و داری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شیر آلات ساختمانی

شیر آلات وسیله‌ای برای تأمین آب از سیستم لوله‌کشی است که معمولاً از جنس برنج ساخته می‌شود، استفاده از شیرآلات به حدود 1700 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد.
باستان شناسان در ابنیه و کاخ‌های آن زمان شیرهایی از جنس طلا، نقره، مرمر و فلزات دیگر را مشاهده کردند، علاوه بر آن لوله‌های سفالی جهت انتقال جریان آب به این شیرها پیدا کردند.

در قرن چهاردهم رومیان از سیستم لوله‌کشی و شیرآلات جهت هدایت آب به حمام‌های خصوصی و عمومی، فواره‌ها و آب‌انبارها استفاده می‌کردند.
تا اواخر قرن نوزده خروجی آب سرد و گرم یکپارچه نبود و از دو شیر مجزا جهت مخلوط کردن آب استفاده می‌کردند. تا اینکه شخصی به نام الموین دست خور را با جریان آب گرم سوزاند و ایده تولید شیر آب با خروجی آب سرد و گرم به وجود آمد.

در ایران در معماری‌های قدیمی از شیر در ستون‌ها و تزئینات کاخ‌ها استفاده می‌شده در بسیاری از موارد در فواره‌ها و آب‌نماها آب از دهان شیر خارج می‌شد واژ این‌رو وسیله انتقال آب با این اسم شناخته شد.
شیرآلات بهداشتی تجهیزاتی جهت کنترل فشار و جریان آب مورداستفاده قرا می‌گیرند؛ که از متر یال‌های مختلف نظیر برنج، برنز، استیل و چدن ساخته می‌شوند.
و در بازار دارای تنوع بسیار زیادی است که این موضوع خرید را برای مصرف کنند سخت کرده است. آنچه هنگام خرید شیر آلات بهداشتی باید در نظر گرفته شود استاندارد و نوع آبکاری است.

شیرآلات ساختمانی ازنظر محل مورداستفاده به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

آشپزخانه (شیر سینک و شیر ظرف‌شویی)
حمام (شیردوش)
توالت (آفتابه)
روشویی (شیر دست‌شویی)