خانه » فروشگاه » برند » شودر

نمایش 1–36 از 339 نتیجه

شیرآلات شودر از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی شروع به فعالیت کرده است . و در حال حاضر علاوه بر ایران در کشورهای دیگر هم فعالیت دارد. طراحی شیرآلات شودر به سبک آلمانی میباشد و با فناوریهای پیشرفته و کیفیت بالا در داخل کشور تولید میشود. در هزاره سوم و با سرعت رشد فناوری و افزایش جمعیت باید به مسله مهم مصرف بهینه آب توجه بیشتری داشته باشیم . این کارخانه مفخر است که این موضوع یکی از اولویتهای تولیدی میباشد.

با پیشرفت تکنولوژی و جمعیت روز افزون، گرچه نیازهای اولیه به منابع حیاتی دستخوش تغییرات زیادی شده است. این در حالی است که گسترش شهر نشینی و بهبود خدمات بهداشتی، پیش از پیش در زندگی انسان رو به افزایش است. یکی از مهمتری نیازهای انسان در هزاره سوم افزایش مصرف آب و نیاز روز افزون به این ماده حیات بخش می‌باشد.

در سال 1398 شودر به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شده است. در این رویداد که هر سال در روز جهانی استاندارد و بین تمام صنایع داخلی برگزار میشود. برندهای مختلف داخلی از لحاظ کیفیت مورد آزمایش قرار میگیرند ودر نهایت با توجه به کیفیت واحدهای نمونه استاندارد انتخاب میشوند.

شش سال گارانتی و خدمات پس از فروش برای کلیه قطعات

کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر دما و فشار بالا

دارای پرلاکتور کاهنده مصرف آب

نصب سریع و آسان

پاکیزگی آسان

ساختار ارگونومیک

کترل کیفیت صد در صد

خدمات گسترده در سراسر ایران

دارای استاندارد اروپا و ایران

دارای سابقه 28 ساه در زمینه تولید