قوانین و مقررات روتا پخش

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات روتا پخش به‌دقت ملاحظه فرمایید:

  1. ورود کاربران به وب‌سایت روتا پخش هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه‌شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات روتا پخش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.
  2. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های روتا پخش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبان کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
  3. در هنگام خرید کالا و خدمات در انتخاب محصول دقت فرمایید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و موردنیازتان باشد، کالای فروخته‌شده به‌هیچ‌عنوان مرجوع یا تعویض نخواهد شد.
  4. خدمات پس از فروش و گارانتی بر عهده شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده کالا است، جهت استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی، حتما نصب کالا توسط نمایند مجاز شرکت اراِئه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی انجام شود. فروشگاه اینترنتی روتا پخش در قبال خدمات پس از فروش و گارانتی کالاها مسئولیتی را تقبل نمی‌کند.
  5. کلیه هزینه‌های ارسال از محل استقرار فروشگاه اینترنتی روتا پخش تا محل تحویل کالا به دست مشتری به عهده خریدار خواهد بود.
  6. فروشگاه اینترنتی روتا پخش به‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمناٌ متعهد است از حریم خصوصی کاربران محافظت نماید.
  7. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت روتا پخش، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای فروشگاه اینترنتی روتا پخش محفوظ است. روتا پخش در اسرع وقت وجه دریافتی را به‌حساب اعلام‌شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید.
  8. کاربرانی که جهت خرید کالا از درگاه پرداخت آنلاین استفاده می‌نمایند به این نکته دقت داشته باشند، به دلیل نوسانات شدید قیمت یا عدم موجودی کالا پس از سفارش وجه پرداختی آنان طی 72 ساعت کاری به‌حساب آن‌ها عودت داده خواهد شد. لذا فروشگاه اینترنتی روتا پخش هیچ‌گونه مسئولیتی را در این خصوص که عودت پول کم‌تر از زمان تعیین‌شده باشد را متقبل نخواهد شد.
  9. سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران در روتا پخش بدین‌صورت هست که با ثبت‌نام در روتا پخش مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می‌دهید. پس از ورود به سایت٬ به‌عنوان کاربر روتا پخش شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها٬ پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما و میزان خرید و نوع کالای خریداری‌شده تحت هیچ شرایطی به هیچ ارگانی یا شخصی داده نخواهد شد. لذا فروشگاه اینترنتی روتا پخش این اطمینان را به شما می‌دهد که تمامی اطلاعات شخصی شما به‌صورت امانت نزد ما خواهد بود.
  10. کاربران و خریداران محترم از پرداخت و خرید خارج از سسیتم سایت جدا خودداری فرمایید. و در این خصوص سایت روتا پخش هیچ گونه مسولیتی را به عهده نمی گیرد.