خدمات روتا پخش

 با توجه به پیشرفت روز‌افزون فناوری و همچنین پیشرفته شدن روش‌های اجرایی ساختمان و به‌روز شدن آیین‌نامه‌های اجرایی ساختمان توسط معاونت مسکن و ساختمان متوجه آن می‌شویم که در دنیای امروزی تخصص در تمام زمینه‌ها نه‌تنها کار دشواری است بلکه تا حدودی غیر‌ممکن و دست‌نیافتنی است. به همین دلیل دریافت یک مشاوره خوب قبل از خرید باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه ما می‌شود، به همین دلیل نیاز به مشاوره قبل از خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بسیاری از خریداران محصول به کلمه گارانتی و یا خدمات پس از فروش محصولات بسنده می‌کنند، و اطلاعی از نحوه استفاده از این خدمات را نمی‌دانند و گاهی ناخواسته شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش را نقض می‌کنند و شرایط ناراحتی و نارضایتی از خرید محصولات خریداری‌شده را فراهم می‌سازند.
یکی از  اشتباهات رایج در این خصوص به‌کارگیری نیروی غیر‌متخصص جهت نصب و راه‌اندازی محصولات است.
با توجه به توضیحات داده‌شده و نیاز به مشاوره قبل از خرید و نحوه استفاده از شرایط خدمات بعد از فروش و گارانتی گروه روتا پخش بر آن شد تا در جهت رضایت مشتری و جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات احتمالی برای شما عزیزان واحد خدمات روتا پخش را، راه‌اندازی کند تا از ابتدای خرید و نصب محصولات در کنار شما باشد. تا با بهره‌گیری از اطلاعات کارشناسان تحصیل‌کرده و مجرب در خصوص نصب و راه‌اندازی محصولات خریداری‌شده این اطمینان را به شما بدهیم که با آسودگی از محصولات خود استفاده کنید.

هدف ما سرفه جویی در وقت و هزینه شما عزیزان است.

خواهشمند است برای مطالعه بیشتر و آشنایی با خدمات ما در صورت امکان لینک‌های زیر را مشاهده فرمایید:

مقالات آموزشی