خانه » فروشگاه » بهداشتی

نمایش 1–36 از 370 نتیجه

ست شیرآلات شودر مدل مانا کروم

۱,۴۶۷,۴۰۰ تومان۲,۱۴۲,۲۷۲ تومان

لیست شیرآلات شودر مدل لرد سفید کروم

۱,۷۷۹,۸۸۸ تومان۲,۵۸۶,۶۷۲ تومان

لیست شیرآلات شودر مدل لرد کروم

۱,۶۸۹,۹۵۲ تومان۲,۴۸۸,۶۴۰ تومان

لیست شیر آلات شودر مدل باواریا کروم

۲,۱۵۸,۲۸۸ تومان۲,۸۲۱,۱۹۲ تومان

لیست قیمت شیر آلات شودر مدل اپال

۱,۴۶۷,۴۰۰ تومان۲,۱۴۲,۲۷۲ تومان

لیست قیمت شیر آلات شودر مدل پاریس

۱,۵۹۰,۹۵۲ تومان۲,۲۸۱,۶۶۴ تومان

بهداشتی به وسایلی گفته می‌شود که در جهت بهداشت فردی مورداستفاده قرار می‌گیرد. از این رو باید دارای شرایط تولید و ساخت مطابق با استانداردهای روز دنیا باشند.
کلمه بهداشت از دو بخش به و داشت تشکیل‌شده است، که به معنی نگهداری و حفظ تندرستی و حفظ صحت معنا شده است.
لازمه داشتن جامعه سالم رعایت اصول اساسی بهداشت فردی است؛ که متشکل از روش‌ها و اصولی در جهت پیشگیری  از بیماری‌ها و پاکیزه نگه‌داشتن بدن است.لوازم بهداشتی مورد استفاده در ساختمان‌های مسکونی و داری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شیر آلات ساختمانی

شیر آلات وسیله‌ای برای تأمین آب از سیستم لوله‌کشی است که معمولاً از جنس برنج ساخته می‌شود، استفاده از شیرآلات به حدود 1700 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد.
باستان شناسان در ابنیه و کاخ‌های آن زمان شیرهایی از جنس طلا، نقره، مرمر و فلزات دیگر را مشاهده کردند، علاوه بر آن لوله‌های سفالی جهت انتقال جریان آب به این شیرها پیدا کردند.

در قرن چهاردهم رومیان از سیستم لوله‌کشی و شیرآلات جهت هدایت آب به حمام‌های خصوصی و عمومی، فواره‌ها و آب‌انبارها استفاده می‌کردند.
تا اواخر قرن نوزده خروجی آب سرد و گرم یکپارچه نبود و از دو شیر مجزا جهت مخلوط کردن آب استفاده می‌کردند. تا اینکه شخصی به نام الموین دست خور را با جریان آب گرم سوزاند و ایده تولید شیر آب با خروجی آب سرد و گرم به وجود آمد.

در ایران در معماری‌های قدیمی از شیر در ستون‌ها و تزئینات کاخ‌ها استفاده می‌شده در بسیاری از موارد در فواره‌ها و آب‌نماها آب از دهان شیر خارج می‌شد واژ این‌رو وسیله انتقال آب با این اسم شناخته شد.
شیرآلات بهداشتی تجهیزاتی جهت کنترل فشار و جریان آب مورداستفاده قرا می‌گیرند؛ که از متر یال‌های مختلف نظیر برنج، برنز، استیل و چدن ساخته می‌شوند.
و در بازار دارای تنوع بسیار زیادی است که این موضوع خرید را برای مصرف کنند سخت کرده است. آنچه هنگام خرید شیر آلات بهداشتی باید در نظر گرفته شود استاندارد و نوع آبکاری است.

شیرآلات ساختمانی ازنظر محل مورداستفاده به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

آشپزخانه (شیر سینک و شیر ظرف‌شویی)
حمام (شیردوش)
توالت (آفتابه)
روشویی (شیر دست‌شویی)