مقالات

راسان

برند راسان
راسان

راسان یکی از برندهای معتبر و نام آشنا در زمینه تولید انواع شیرآلات است. به جرات می توان گفت این برند یکی از محبوب ترین تولید کنندگان داخلی محسوب می شود. هدف اصلی این شرکت، ساخت شیرآلاتی با فناوری نوین برای ساده تر کردن زندگی است. شیرآلات راسان برای کسانی که می خواهند مدل های بی نظیر و مدرن را خریداری کنند، بهترین انتخاب به شمار می آید.

نگاهی بر تاریخچه و خدمات برند راسان

شرکت ماهسان یکی از شرکت های نام آشنایی است که در ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیرآلات آغاز کرده است. در واقع این شرکت با تکیه بر دانش فنی و متخصصان ماهر توانسته اندیشه تولید شیرآلات ایرانی را با رویکرد کیفیت آلمانی در راستای کار خود قرار دهد. لازم به ذکر است که مدیران این شرکت از نمایندگان فعال یک شرکت تولیدی شیرآلات بهداشتی آلمانی بودند. این شرکت با دارا بودن دو برند ماهسان و راسان یک رقیب جدی برای شیرآلات خارجی در ایران به شمار می آید.

هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مشتریان به بهترین شکل می باشد، از اینرو یکی از شعارهای اولیه شرکت ماهسان شعار زیبایی، کیفیت و نوآوری است. از جمله ویژگی های بارز این شرکت می توان به استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از تکنولوژی های برتر در تولید، وجود دستگاه های هوشمند و استفاده از مشاوران و کارشناسان مجرب اشاره کرد. لازم به ذکر است که این مجموعه دارای کارخانه ای به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در در شهرک صنعتی عباس آباد تهران است. همچنین این شرکت با داشتن بیش از ۲۰۰۰ عامل فروش و نماینده در سراسر کشور، توزیع محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت بر عهده دارد.

برند راسان چه محصولاتی را ارائه می کند؟

بهتر است بدانید برند نام آشنای راسان امروزه انواع شیرآلات راسان طرح حمام، دستشویی و آشپزخانه را بالاترین کیفیت تولید می کند. همچنین از دیگر محصولات تولید این برند معتبر می توان به انواع شیرآلات هوشمند، فلاش تانک، یونیورست و دیگر تجهیزات بهداشتی اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی محصولات عرضه شده توسط این برند نام آشنا از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند، چرا که جهت ساخت این محصولات از آبکاری کروم و تنه‌ مقاوم برنج استفاده شده است. لازم به ذکر است که برنج و کروم مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی دارند. بهتر است بدانید محصولات این برند در مدل های گوناگونی همچون کلاسیک، اهرمی و فانتزی تولید و روانه بازار می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید